27. 2. 2015

Slovan - Urbanscape Loka 23:25 (8:8)

Na prvi petkovi tekmi v 18. krogu v 1. NLB Leasing ligi so rokometaši Slovana izgubili na domačem igrišču. V dvorani na Kodeljevem je bila uspešnejša ekipa Urbanscape Loka z rezultatom 25:23 (8:8).

SLOVAN - URBANSCAPE LOKA 23:25 (8:8)

Ljubljana - Dvorana na Kodeljevem, gledalcev: 200, sodnika: Sok (Velika Nedelja) in Smolko (Ljutomer).

Slovan: Nunčič, Prevolnik 4, Ži. Matajič, Grojzdek 4, Marinček, Etemovič, Selakovič, Kete 3, Stojnič, Karadžič, Erak 3, Topolovec 5 (2), Kovačič 2, Ža. Matajič 2, Jandrič, Kunst.

Urbanscape Loka: M. Vrbinc, Rakovec, Šibanc, Lapajne 4, Kavčič 4, Štremfelj, Korošec, Čebron, Cingesar, Bradeško 7, Dolenec 4, Pajntar, Rant, Rebič, Setnikar 6, A. Vrbinc.

Sedemmetrovke: Slovan 3 (2), Urbanscape Loka 1 (0).

Izključitve: Slovan 12 minut, Urbanscape Loka 10 minut.

Rdeči karton: Kovačič (60.).

Tekma v dvorani na Kodeljevem je bila zelo izenačena, v napeti končnici pa so bili uspešnejši Gorenjci. Ti so dosegli sedmo prvenstveno zmago in se po številu zmag (7) izenačili z rokometaši Slovana.

Razlika v korist ene ali druge ekipa je bila do 55. minute največ dva gola. V 55. minuti je Žiga Bradeško zadel za prvo vodstvo ekipe Urbanscape Loka za plus tri (23:20) in jasno je bilo, da bosta točki odšli na Gorenjsko.

Za Slovan je največ golov dosegel Topolovec (5), za goste iz Škofje Loke pa Bradeško (7).

V naslednjem krogu bo Slovan na domačem igrišču igral z Gorenjem iz Velenja, Urbanscape Loka pa prav tako doma z ekipo Sviš Ivančna Gorica.