Škofljica Pekarna Pečjak – Dol TKI Hrastnik¸ 26:33 (15:16)

Škofljica Pekarna Pečjak – Dol TKI Hrastnik¸       26:33 (15:16)

Škofljica – Športna dvorana, gledalcev 100, sodnika: Murko in Palačkovič.

ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK: Glavič, Jovanovič 3, Regner 2, Kozole 5, Huskič, Zgonec, Lampelj 1, Marolt 7(1), Žnidaršič 2(2), Pangerc 2, Nik Hvala Stojanovič, Lešek 4, Dolinšek Kogoj Tilen, Kolar, Virant. Trener: Alan Krajnc

DOL TKI HRASTNIK: Ajdari 2, Bauerheim 7, Cenkar, Cigoj, Guček, Hribšek 5(2), Klepej 8, Ramič 3, Ribič 2, Robnik, Zore 6, Žekar, Hribernik. Trener: Aleš Filipič

Sedemmetrovke: Škofljica Pekarna Pečjak 5 (3), Dol 2 (2).

Izključitve: Škofljica Pekarna Pečjak 10 minut, Dol 14 minut.

V prvem polčasu smo gledali  tekmo dveh enakovrednih ekip.  Bolje so začeli domačini, ki so povedli s 4:1. Po tem rezultatu so se gostje zbrali in dokaj hitro izenačili ter prešli v vodstvo. Ves polčas so potem vodili, vendar nikoli več kot za dva zadetka. V zadnji minuti je bilo celo izenačeno (16:16), vendar so po napaki domačinov gostje uspeli oditi na odmor z zadetkom prednosti.

Tudi tretjina drugega polčasa je nakazovala izenačeno srečanje do konca, vendar se je pri domačinih pričelo poznati pomanjkanje izkušenih igralcev (trije ključni igralci so poškodovani) in gostje so uspeli preiti v najvišje vodstvo na tekmi  pri rezultatu 23:30. V zadnjem delu tekme je dal domači trener priložnost za igro vsem igralcem s klopi in končni rezultat tekme je bil 26:33.

V naslednjem krogu Škofeljčani potujejo v Grosuplje, Dol pa gosti ekipo iz Gorišnice.