Dol TKI Hrastnik – Moškanjci Gorišnica 31:30 (17:14)

Dol TKI Hrastnik – Moškanjci Gorišnica  31:30 (17:14)

Dol pri Hrastniku - Dvorana Dolanka, gledalcev 150. Sodnika Štrigl in Ocvirk.

DOL TKI HRASTNIK: Cenkar, Žekar; Kmetič, Ajdari 8(3), Robnik, Zore 1, Cigoj, Ribič, Bauerheim 7, Moljk, Hribšek 5, Pintar, Ramič 3, Jakopič, Jazbec 1, Guček 6. Trener Filipčič

MOŠKANJCI GORIŠNICA: Žuran, Škorc; Petek 1, Zorli, Kovač 5, Bedrač M. 6, Valenko 5, Ranevski 7, Balas 1, Lozinšek, Lukaček 1, Vesenjak, Bedrač T. 1, Sok, Firbas 3, Šincek. Trener Oblak

Sedemmetrovke: Dol 3 (3),Moškanjci Gorišnica 5 (4).

Izključitve: Dol 6 minut; Moškanjci Gorišnica 8 minut.

Odličen začetek domačih ni dal slutiti, da bo v nadaljevanju še zelo napeto. Gostje so se v dvorani Dolanka tudi tokrat predstavili kot zelo neugoden tekmec. Z izjemo uvodnih minut, ko so dolski rokometaši v 5. minuti z zadetki Ajdarija in Bauerheima povedli 5:1, je ostali del srečanja potekal v izenačeni igri. Gostje so po zaslugi Ranevskega in Valenka kmalu vzpostavili ravnotežje in v 11. minuti izenačili na 6:6. Do konca prvega dela je boj potekal izenačeno, nakar so domačini v zadnjih minutah z goli Hribška odšli na odmor s prednostjo treh golov.

V drugem delu so domači rokometaši z dobro igro ohranjali sigurno vodstvo. Pogled na semafor v 45. Minuti pri vodstvu gostiteljev 26:21, ni dal slutiti napetih zadnjih 15.minut. Gostje so strnili vrste v obrambi, v tem delu srečanja je odlično opravil svoje delo tudi vratar gostov Škorc in z delnim izidom 6:0 prešli celo v vodstvo.