24. 2. 2018

Dekleta z Gimnazije Šiška do druge zmage

Dekleta rokometnih oddelkov Gimnazije Šiška so tudi na drugi tekmi pokazale borbeno igro in zabeležile drugo zmago (25:23).

Po zbranem začetku so dekleta prvi polčas zaključile z lepo prednostjo petih zadetkov z rezultatom 14:9. V drugem delu srečanja so svojo prednost povišale na deset golov. Nato pa se je Švedski z dobro igro dve minuti pred koncem uspelo približati na samo gol razlike. Vendar je po minuti odmora naše trenerke tekmo odločilo timsko vzdušje, saj so dekleta uspela srečanje pripeljati do konca sebi v prid. Končni rezultat 25:23 je dekelta Gimnazije Šiška pripeljal do zagotovljenega mesta v četrtfinalu.

V nedeljo bodo dekleta odigrala zadnjo tekmo skupinskega dela proti ekipi Brazilije.