1. 3. 2018

Celjani z visoko razliko premagali Dinamo Pančevo

Celjski rokometaši so v 15. kolu Lige SEHA z 39:25 premagali Dinamo Pančevo ter zabeležili deveto zmago sezone, s katero imajo na četrtem mestu še naprej pet točk prednosti pred Gorenjem iz Velenja.

Gostitelji ničesar niso želeli prepustiti naključju. Če so se v uvodnih minutah še nekoliko lovili s slabšo obrambo, pa je nato igra izbrancem Branka Tamšeta le stekla in gole so nizali enega za drugim. V 12. minuti so pobegnili za tri gole (11:8), nato pa z delnim izidom 4:0 že na 16:10. Od tu naprej je sledil zgolj promet proti golu Pančeva, Celjani so na odmor odšli s prednostjo desetih zadetkov.

V drugem polčasu je celjska obramba začela delovati, prednost domačih pa se je s tem še višala. Na koncu je znašala kar 14 golov. Pri domačih je bil s sedmimi goli najboljši Žiga Mlakar, medtem ko je za Dinamo Stefan Saponjić prispeval šest golov.