20. 6. 2019

Vodstvo zveze na obisku pri Aleksandru Čeferinu

Vodilni možje Rokometne zveze Slovenije so se v minulih dneh mudili na sedežu evropske nogometne zveze (UEFA), kjer jih je sprejel tudi njen predsednik Aleksander Čeferin.

Slovensko delegacijo so v Nyonu sestavljali predsednik RZS Franjo Bobinac, podpredsednika Boštjan Kozole in Borut Škabar, član predsedstva Bor Rozman ter direktor moških reprezentanc Uroš Mohorič. Predstavniki UEFA so, med drugim, vodstvu RZS predstavili izjemno razvito organizacijsko ter marketinško strukturo evropskega nogometa, največji poudarek poti pa je bilo srečanje s predsednikom Aleksandrom Čeferinom.

Čeferin je spregovoril o razvoju nogometa v Evropi, navzoči pa so izmenjali tudi poglede na oba športa, ki sta globalno v vzponu in v katerih pomembno vlogo igrajo tudi Slovenci.