5. 12. 2007

Sporočilo za javnost

Sporazumno prenehanje sodelovanja med RZS in Kasimom Kamenico

Ljubljana, 05. december 2007 – Na današnjem sestanku med predsednikom Rokometne zveze Slovenije mag. Žigo Debeljakom in selektorjem moške članske reprezentance Slovenije Kasimom Kamenica je bil sklenjen dogovor o sporazumnem prenehanju sodelovanja.

O dogovoru o sporazumnem prenehanju sodelovanja med Rokometno zvezo Slovenije in Kasimom Kamenico v funkciji selektorja moške članske reprezentance Slovenije, ki je bil sklenjen na današnjem sestanku pri predsedniku mag. Žigi Debeljaku, se bodo člani predsedstva RZS korespondenčno seznanili na svoji 9. seji, ki bo trajala do vključno četrtka, 06. decembra 2007. Na seji bo predsedstvo odločalo tudi o predlogu novega selektorja, in sicer je kot predlog podan Miro Požun, ki naj bi reprezentanco vodil do 31.08.2008, z možnostjo podaljšanjamandata.