21. 7. 2008

Vnos igralk/igralcev v Infostat_2008/2009

ZADEVA: Vnos igralcev /igralk/ v Infostat za tekmovalno sezono 2008/2009

Spoštovani!

Sporočamo Vam, da od dne 20.07.2008 do dne 25.08.2008 odpiramo možnost vnosa igralcev in igralk v posamezne klubske ekipe, za katere bodo nastopali v tekmovalni sezoni 2008/2009.
V zvezi s formiranjem ekip Vas obveščamo da:
-Preverite bazo igralcev /igralk/vašega kluba,
- v kolikor se igralec /igralka/v bazi pojavlja večkrat, upoštevajte številko licence, ki je zapisana v članski izkaznici,
- spisek igralcev /igralk/, ki imajo licenco pa jih ni v vaši bazi, pošljete na Rokometno zvezo Slovenije (vnos s strani RZS),
-spisek na novo registriranih in posojenih igralcev /igralk/, pošljete na RZS (vnos s strani RZS),
- v tekmovalni sezoni bo za posamezno klubsko ekipo nastopal le igralec /igralka/, ki je vnesen-a v predpisanem terminu.

E-mail na katerega pošljete spisek igralcev in igralk po posameznih ekipah: tekmovanje@rokometna-zveza.si.

Samo Kuzma l.r.
Rokometna zveza Slovenije