26. 8. 2009

Pivovarna Union je prevzela pokroviteljstvo nad pokalom Slovenije za moške

Poleg slovenskega državnega prvenstva je boj za pokalno lovoriko Slovenije zvezda stalnica v slovenskem rokometnem prostoru. Pokroviteljstvo nad tem prestižnim tekmovanjem je prevzela ljubljanska Pivovarna Union, zato se bodo moštva od sredine septembra naprej borila za Pokal Pivovarne Union.

Pokal v Sloveniji ne pomeni zgolj uspeha in prinaša mesto v evropskem tekmovanju, temveč je poleg tega seveda tudi stvar prestiža. Z veseljem sporočamo, da sta Rokometna zveza Slovenije in Pivovarna Union podpisali sponzorsko pogodbo, s katero pokroviteljstvo nad moškim pokalnim tekmovanjem z velikim zadovoljstvom prevzema Pivovarna Union.

Moško pokalno tekmovanje se bo letos začelo 23. septembra, žreb šestnajstine finala Pokala Pivovarne Union pa bo 2. septembra v prostorih RZS v Ljubljani.