29. 12. 2009

Ženska članska reprezentanca Slovenije tudi drugič klonila proti Krimu Mercatorju

Slovenska ženska članska reprezentanca Slovenije pod vodstvom Ivice Rimanića se je še drugi ponedeljek zapored za trening pomerila z ekipo slovenskih prvakinj. Krim Mercator je bil vnovič boljši. Tokrat so igralke, ki jih vodi Marta Bon, zmagale s 37:20 (13:9).

Članice, ki jih spomladi čaka nadaljevanje kvalifikacij za nastop na Euru na Norveškem in Danskem, so ves čas tekme v dvorani Slovan na Kodeljevem lovile zaostanek. Že v uvodnih minutah je Krim prišel do izida 4:0, prvi zadetek za Slovenijo pa je prispevala v četrti minuti Nina Jeriček. Potem so Slovenke zaigrale nekoliko bolje in prišle do izenačenja na 8:8, nato 9:9, kar pa je bil zadnji poravnani izid na tekmi. Na polčas so "krimovke" odšle s prednostjo štirih zadetkov, v drugem delu pa so zaostajale že s 14:33. Drugič zapored so tako zanesljivo zmagale igralke z Galjevice.

Slovenija : Krim Mercator 20:37 (9:13)