30. 9. 2011

Mitja Gobec ni več generalni sekretar RZS, vršilec dolžnosti je odslej Leopold Kalin

Na današnji deseti seji je predsedstvo RZS obravnavalo osem točk dnevnega reda. Med njimi je bila tudi razrešitev generalnega sekretarja in imenovanje novega, o čemer je Rokometna zveza Slovenije podala tudi izjavo za javnost.

Izjava za javnost Rokometne zveze Slovenije

Predsedstvo Rokometne zveze Slovenije je na današnji deseti seji (četrtek, 30. september 2011) obravnavalo vseh načrtovanih osem točk dnevnega reda. Pred zadnjo točko (razrešitev generalnega sekretarja in imenovanje novega) je bila seja zaprta za javnost, zato RZS v zvezi z njo podaja naslednjo izjavo za javnost:

Predsedstvo RZS je razrešilo generalnega sekretarja Mitjo Gobca, ki je že pred tem podal odstopno izjavo. Kot vršilca dolžnosti generalnega sekretarja RZS je predsedstvo imenovalo Leopolda Kalina. Razpisa za novega generalnega sekretarja predsedstvo ne bo objavilo pred zaključkom evropskega prvenstva v Srbiji leta 2012.