9. 6. 2013

Kadetska reprezentanca (U-19) se bo v ponedeljek v Oplotnici pomerila z mladinci Alžirije

Varovance trenerja Janija Klemenčiča avgusta čaka nastop na svetovnem prvenstvu na Madžarskem. Program priprav in aktivnosti je pripravljen, zanimivo preizkušnjo pa bodo kadeti imeli v ponedeljek, 10. junija, ko se bodo v Oplotnici pomerili z mladinci Alžirije.

Rokometna zveza Slovenije in alžirska rokometna zveza imata že nekaj let zgledno sodelovanje. Zato ni čudno, da se alžirska izbrana vrsta rada vrača v Slovenijo. Ob logistični podpori RZS sta v teh dneh na pripravah v Sloveniji alžirska članska in mladinska reprezentanca. Članska igra prijateljske tekme s slovenskimi prvoligaši, mladinci pa se bodo v ponedeljek, 10. junija, ob 19.15, v Oplotnici pomerili s kadetsko reprezentanco Slovenije.

Na seznamu so: Urh Kastelic (Celje Pivovarna Laško), Domen Škorc (Celje Pivovarna Laško), Jure Blaževič (Dobova), Jan Maroh (Drava Ptuj), Tine Marušič (Gorenje Velenje), Vid Levc (Slovenj Gradec 2011), Jaka Malus (Celje Pivovarna Laško), Žan Gjerek (Rudar Trbovlje), Januš Lapajne (Ajdovščina), Rok Ovniček (Slovenj Gradec 2011), Vid Korošec (Celje Pivovarna Laško), Tim Jenko Bogdanič (Slovan), Lucijan Fižuleto (Celje Pivovarna Laško), Adam Bratkovič (Cimos Koper), Jan Jurečič (Krka), Matic Suholežnik (Celje Pivovarna Laško), Rok Gašperšič (Cimos Koper), Žan Šol (Slovenj Gradec 2011), Jan Prevolnik (Krim)