ŽURD Koper - Mlinotest Ajdovščina 19:20 (9:9)

ŽURD KOPER  - ŽRK MLINOTEST AJDOVŠČINA 19:20 (9:9)

Koper – Dvorana Bonifika, gledalcev 100, sodnika: Humek in Škvarč.

ŽURD Koper: Fidel, Križanec, Borjančič 3, Bajič 2, Munda 1, Gojkovič 1, Čeh, Petrinja 7 (3), Udovič 1  Zorko , Fink,  Bytyqi 2 (1)  Cuder-Skrlič 2.

Mlinotest Ajdovščina: Bratina, Srečkovič, Lokar, Polanc, Tripkovič, Jonovič, Rojc 2, Svetik 1, Brecelj 3 (3) , Bajc, Čajko 4 (2), Kavčič 2, Pipan, Ferfolja, Čermelj 1, Schuster 7 (4)

Sedemmetrovke: Koper 4 (4), Mlinotest Ajdovščina 11 (9).

Izključitve: Koper 8, Mlinotest Ajdovščina 14 minute.

V obeh taborih je bilo čutiti veliko željo po zmagi. Že podatek, da je bil rezultat na tekmi devetkrat izenačen, nam da vedeti, da smo gledali  izjemno enakovreden boj.

V prvem polčasu so do največjega vodstva treh golov pri rezultatu 9:6 prišle Žurdovke, ki pa so ga Ajdovke ob polčasu izenačile. V drugem polčasu pa so Koprčanke večji del lovile razliko enega gola. Ponovila se je lanskoletna zgodba, ko so za izenačitev Žurdovke imele še zadnji napad, ki ga žal niso uspele vnovčiti.