15. 11. 2014

Mokerc Ig – Škofljica 23:24 (10:13)

Ig - Športna dvorana, gledalcev: 150, sodnika: Lah in Sok.

Mokerc Ig: Perme (3 obrambe), Kmetič (1 obramba), Tica (15 obramb), Šuštaršič 6 (4), Ambrož, Gorišek 3, Blažon, Strnad 1, Rupert, Bolha 3, Comino 1, Grabrijan, Hostnik 3, Gabrijelčič 3, Plazonik 3, Zelko. Trener: Dejan Vujić

Škofljica: Markuš, Hvala- Stojanovič (15 obramb), Obajdin-Parfant 6(2), Glavič, Jovanovič 4 (1), Regner 1, Kozole 2, Huskič 4, Zgonec 1, Slanc 1, Lampelj, Marolt 5 (1), Žnidaršič,  Pangerc, Lešek. Trener: Alan Kranjc.

Sedemmetrovke: Mokerc Ig 5(4), Škofljica 7(4)

Izključitve: Mokerc Ig 8 minut, Škofljica 8 minut.

Gostje so dobro začeli tekmo in povedli s 4:0. Šele v 9. minuti so zadeli tudi domačini in do konca je sledilo obdobje, v katerem so gostje ves čas vodili od 3 do 5 golov razlike, polčas pa se je končal z 10:13.

V drugem delu podobna zgodba, vse do 51. minute, ko so se domačini po treh zaporednih goli približali na le gol zaostanka. Imeli so tudi možnost za izenačenje, a zgrešili 7-metrovko. Sledila je serija treh golov gostujoče ekipe in nato še enkrat domače, kar je pomenilo končnih 23:24.

Rokometaši Mokerca bodo v 9. krogu že v petek gostovali v Gorišnici, Škofljica pa bo doma igrala proti vodilnemu Kopru.