29. 11. 2018

Postani rokometni sodnik

Imaš rad rokomet in bi rad postal ali ostal del te igre?
Slovenski rokometni sodniki te vabijo, da se jim pridružiš in se v rokometno družino priključiš kot sodnik/ca.

Za nekdanje igralke in igralce, ki si želijo kljub zaključeni karieri ostati aktivni v športu, ki ga imajo radi, se priložnost za to ponuja že sredi prazničnega decembra, ko bo v Ljubljani potekal seminar za usposabljanje novih rokometnih sodnikov.

Seminar, ki je brezplačen in bo potekal v soboto, 15. decembra 2018, ob 9. uri, je odlična priložnost, da še bolje spoznaš delo rokometnega sodnika in pravila igre, hkrati pa stkejo nova prijateljstva, ki preko športa ostanejo večna.
Lokacija: Rokometna zveza Slovenije, Leskoškova 9e, 1000 Ljubljana.

Novi sodniki se bodo naučili sprejemati odločitve, tehnike vodenja, okrepili bodo svojo samopodobo, učvrstili samozavest in izboljšali telesno pripravljenost.

Vsi zainteresirani se lahko na brezplačen seminar prijavijo do srede 12. decembra 2018 prek obrazca na tej povezavi
Vse dodatne informacije dobite na mailu: sojenje@rokometna-zveza.si