Show menu

Intervjuji - Feb 2020

8. 2. 2020

Svetikova od prihodnje sezone v dresu Krima Mercatorja

8. 2. 2020 - Vodstvo Krima Mercatorja je pošteno zavihalo rokave in pospešeno sestavlja ekipo za prihodnjo sezono. Iz ajdovskega Mlinotesta se v prestolnico seli levokrilna rokometašica Maja Svetik. Ta rokometno filozofijo trenerja Uroša Bregarja dobro pozna iz reprezentančnih logov.
7. 2. 2020

"Nikoli ne bodi zadovoljen z doseženim, vedno si lahko boljši!"

7. 2. 2020 - Slovenjgradčani še vedno upajo na preboj v Ligo NLB za prvaka. Po reprezentančnem premoru so tekmovanje v letu 2020 začeli odlično in po neodločenem izidu proti Dobovi vpisali še zmago proti Škofjeločanom. Eden glavnih junakov koroških uspehov je bil vratar Domen Ošlovnik, ki ste ga navijači izbrali za najboljšega igralca 15. kroga.
7. 2. 2020

Celjani sproščeno v boj s Parižani

7. 2. 2020 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško bodo v nedeljo ob 17. uri v 11. krogu lige prvakov gostili zvezdniški Paris St. Germain. Potem ko so v sredo v državnem prvenstvu v gosteh remizirali z Gorenjem Velenjem, njihov trener Tomaž Ocvirk z igro ni bil najbolj zadovoljen. Pravi, da bo proti PSG moralo biti drugače, a dodaja, da bodo lahko vsaj bolj sproščeni.
7. 2. 2020

Krimovke na zahtevno gostovanje v Podgorico

7. 2. 2020 - Rokometašice Krima Mercatorja so z dvema porazoma začele drugi del lige prvakinj. Po romunski Valcei (16:31) in francoskemu Brestu (25:29) pa v tretjem krogu odhajajo v Črno Goro, kjer jih čaka še ena zahtevna preizkušnja proti Budućnosti. Tekma v Podgorici bo na sporedu v soboto ob 19. uri.
6. 2. 2020

Dobovičnika vodita velika želja in volja

6. 2. 2020 - Minuli konec tedna je zasedba Trima Trebnjega dosegla pomembno zmago proti Dobovi in pred njo povečala svoj naskok na četrtem mestu lestvice Lige NLB. Levji delež k uspehu je z osmimi goli iz igre dodal Anže Dobovičnik, ki ste ga ljubitelji rokometa z glasovanjem na Facebook strani Lige NLB in portalu Rokomet.net izbrali za igralca 16. kroga.
5. 2. 2020

Gorenje Velenje prvo odščipnilo točko prvakom

5. 2. 2020 - Rokometaši Gorenja Velenja so kot prvi v tej sezoni Lige NLB odščipnili točko zasedbi Celja Pivovarne Laško. Po uspešno izvedenem strelu Matica Verdinka s sedmih metrov tri sekunde pred koncem sta večna rivala 120. medsebojni derbi zaključila z rezultatom 23:23.
3. 2. 2020

Francoska reprezentantka prihodnji dve sezoni v dresu Krimovk

3. 2. 2020 - Océane Sercien-Ugolin se za prihodnji dve sezoni iz francoskega glavnega mesta seli v Krim Mercator. Udeleženka minulega svetovnega prvenstva bo v Ljubljani okrepila desno zunanjo pozicijo.
3. 2. 2020

Izžrebani pari osmine finala Pokala Slovenije

3. 2. 2020 - V ponedeljek je na sedežu Rokometne zveze Slovenije potekal žreb parov osmine finala Pokala Slovenije. Predviden termin tekem je 11. marec.
2. 2. 2020

Koprčani grozili, Velenjčani odbili vse napade

2. 2. 2020 - Z nedeljsko tekmo v Areno Bonifika se je zaključil 16. krog Lige NLB. Gorenje Velenje je praktično celotno tekmo vodilo, a so jim gostitelji Koprčani vseskozi dihali za ovratnik. Večkrat so se približali le na gol zaostanka, a jim zadnji korak za vrnitev v igro nikoli ni uspel. Na koncu so bili gosti boljši s 26:25.
2. 2. 2020

Favoritinje za evropski tron na Kodeljevem garale do zadnje sekunde

2. 2. 2020 - Rokometašice Krima Mercatorja so na prvi domači tekmi glavnega dela evropske Delo EHF Lige prvakinj pokazale pravi obraz. Francoske nasprotnice iz Bresta, ki so ene glavnih favoritinj za evropski tron, so se za zmago morale precej potruditi (25:29).