17. 7. 2009

Poziv k vnosu igralk oziroma igralcev v Infostat

Sporočamo vam, da od dne 20. julija 2009 do dne 31. avgusta 2009 odpiramo možnost vnosa igralcev in igralk v posamezne klubske ekipe, za katere bodo nastopali v tekmovalni sezoni 2009/2010, v sistem Infostat.

V zvezi s formiranjem ekip vas obveščamo da:
- preverite bazo igralcev /igralk/ vašega kluba,
- v kolikor se igralec /igralka/  v bazi pojavlja večkrat, upoštevajte številko licence, ki je zapisana v članski izkaznici,
- spisek igralcev /igralk/, ki imajo licenco, pa jih ni v vaši bazi, pošljete na Rokometno zvezo Slovenije (vnos s strani RZS),
- spisek na novo registriranih in posojenih igralcev /igralk/, pošljete na RZS (vnos s strani RZS),
- v tekmovalni sezoni bo za posamezno klubsko ekipo nastopal le igralec /igralka/, ki je vnesen-a v predpisanem terminu.

E-mail na katerega pošljete spisek igralcev in igralk po posameznih ekipah: tekmovanje@rokometna-zveza.si.