5. 1. 2010

Postanite lastnik posebne izdaje slovenskega dresa in knjige "Naših 60 let"

Slovenska rokometna zveza je v minulem letu praznovala 60 let obstoja, ob tem jubileju pa je za ljubitelje rokometa pripravila dve posebni izdaji – knjigo z naslovom "Naših 60 let" in dres slovenske reprezentance, na katerega se je podpisalo po 14 najboljših rokometašev in rokometašic Slovenije vseh časov, ki so bili razglašeni na nedavni slavnostni skupščini RZS na Ljubljanskem gradu.

Za rokometne sladkousce, ki bi želeli postati lastnik enega ali drugega, ponujamo na Rokometni zvezi možnost nakupa. Število slovenskih dresov je na voljo v zelo omejeni izdaji po ceni 30 evrov, medtem ko lahko knjigo, v kateri je podroben pregled zgodovine slovenskega rokometa, oplemeniten s slikovnim materialom, kupite za 15 evrov.

Seveda lahko postanete lastnik obeh dveh jubilejnih artiklov, za skupno vsoto 40 evrov.

Za nakup se oglasite na e-mail: office@rokometna-zveza.si .