7. 3. 2011

Na sredini seji predsedstva RZS o imenovanju Tislja za selektorja ženske reprezentance

Pred tekmo Slovenija - Poljska bo v sredo, 9. marca 2011, ob 18. uri v konferenčni dvorani v Stožicah tudi seja predsedstva RZS. Glavna točka bo imenovanje Toneta Tislja za novega selektorja ženske članske reprezentance Slovenije.

DNEVNI RED 5. SEJE:

1. Seznanitev in potrditev zapisnika 4. seje predsedstva RZS

2. Imenovanje Toneta Tislja za selektorja ženske članske reprezentance Slovenije

3. Poročilo s 1. konstitutivne seje Strokovnega odbora RZS z dne 02. 03. 2011 (Franjo Bobinac)

4. Predstavitev projekta »Mladi sodnik« (Aleš Praznik)

5. Postopek razširitve članstva v predsedstvu RZS s strani stroke in trenerske organizacije (Franjo Bobinac)

6. Tekoče zadeve in razno

Opomba: gradivo bo članom predsedstva posredovano naknadno

Vabljeni člani predsedstva: Matjaž AVSEC, Jože GALOF, mag. Urban GOLOB, Metka KOCBEK, Karlo KASTELIC, Franc KRAŠOVEC, Izidor KRIVEC, Boštjan KOZOLE, Janez MARTINČIČ, Franci PLIBERŠEK, Zdravko POČIVALŠEK, Aleš PRAZNIK, dr. Bor ROZMAN, Aleksander SVETELŠEK, Borut ŠKABAR, Janez ŠKRABEC, Dušan ZORKO in častni predsednik Zoran JANKOVIĆ.

Vabljeni ostali: mediji, Mitja Gobec, člani Strokovnega odbora RZS, dr. Marta Bon, Boris Denič, Tone Goršič, Slavko Ivezič, Miro Požun, Aleš Praznik, dr. Marko Šibila in Tone Tiselj.