1. 9. 2011

Razpis in kriteriji za organizacijo kvalifikacijske tekme ženskih reprezentanc Slovenije in Avstrije

Rokometna zveza Slovenije objavlja razpis in kriterije za organizacijo kvalifikacijske tekme ženske članske reprezentance Slovenije proti Avstriji za nastop na evropskem prvenstvu na Nizozemskem leta 2012. Tekma Slovenija - Avstrija bo v nedeljo, 23. oktobra 2011, ob 17. uri.

V kvalifikacijah za nastop na evropskem prvenstvu na Nizozemskem leta 2012 bodo slovenske rokometašice nastopile v kvalifikacijski skupini 5, njihovi nasprotniki pa so Švedska, Avstrija in Češka.

Prvo tekmo v kvalifikacijah bo Slovenija odigrala v četrtek, 20. oktobra 2011, v gosteh proti Švedski, domačim gledalcem pa se bo prvič predstavila tri dni kasneje.

Zainteresirani za organizacijo tekme Slovenija - Avstrija (prenos na TVS), ki bo v nedeljo, 23. oktobra 2011, ob 17. uri, naj pošljejo ponudbe najkasneje do ponedeljka, 12. septembra 2011, na naslov:

Rokometna zveza Slovenije

Leskoškova 9 e, p. p. 535

1000 Ljubljana.

Ponudbe morajo biti poslane v zaprtih ovojnicah (velja poštni žig 12. september 2011), na ovojnici pa morata biti razvidna:

*polni naslov kluba

*pripis “ZA RAZPIS – SLOVENIJA : AVSTRIJA – NE ODPIRAJ”.

V priponkah sta objavljena RAZPIS in KRITERIJI za organizacijo tekme Slovenija - Avstrija.

RAZPIS ZA ORGANIZACIJO TEKME SLOVENIJA - AVSTRIJAKRITERIJI ZA ORGANIZACIJO TEKME SLOVENIJA - AVSTRIJA