20. 10. 2013

Trimo Trebnje - Jeruzalem Ormož 32:26 (15:11)

Rokometaši Trima iz Trebnjega so v sedmem krogu v 1. NLB Leasing ligi dosegli drugo zmago. Po uspehu proti Krki so tokrat na domačem igrišču spravili na kolena Jeruzalem Ormož z 32:26 (15:11).

TRIMO TREBNJE - JERUZALEM ORMOŽ 32:26 (15:11)

Trebnje - Dvorana OŠ, gledalcev: 300, sodnika: Backović in Palačković (Oba Ljubljana).

Trimo Trebnje: Ferlin, Brana, Radelj 2, Murčehajić 1, Ratajec 3 (1), Čeh, Skol, Sušin 6, Rojc 8, Udovič 2, Korelec 1, Ferkulj 5, M. Grandovec, T. Grandovec 1, Florjančič 3.

Jeruzalem Ormož: Žuran, Belec, Cvetko, Poznič 1, Kolmanič, Žižek, Kirič, Cvetko, Radojkovič 2, Čudič 3, Gregorc 12, Mavrič, Šišmanović 2, Mesarič 4, Rajšp, Bogadi 2.

Sedemmetrovke: Trimo Trebnje 2 (1), Jeruzalem Ormož 0.

Izključitve: Trimo Trebnje 4 minute, Jeruzalem Ormož 10 minut.

Izbranci domačega trenerja Romana Šavriča so si po izenačenem začetku prvo otipljivo prednost priigrali v 20. minuti (10:6). Najvišjo so imeli v prvi polovici tekme štiri minute kasneje, ko je bilo 13:8.

Dolenjci so v drugem polčasu goste nadzorovali in si v 41. minuti priigrali šest golov prednosti (22:16). Veliko zalogo v zadetkih so brez stresnih trenutkov zadržali do konca tekme.

V domači ekipi sta bila najbolj učinkovita Blaž Rojc in Jure Sušin. Prvi je dosegel osem, drugi šest golov, v gostujoči ekipi pa je blestel Jan Gregorc, ki je iz 15 poskusov dosegel 12 golov.

Zasedba iz Trebnjega bo v naslednjem krogu gostovala v Sevnici, ormoška pa v Ribnici. Obe tekmi bosta v sredo, 23. oktobra.