Piran – Celje Celjske mesnine 26:26 (15:12)

Piran – Celje Celjske mesnine   26:26 (15:12)

Lucija - Športna dvorana. 100 gledalcev. Sodnika: Backović in Nahtigal.

Piran: Kraja, Spahić, Vivoda, Terčič, Krajnc 7, Avsec, Panger 2, Hrnjić 12 (6), Milakovič, Jagurdžija 3(1), Stojanović, Mattica 2, Medić, Levačič.

Celje Celjske mesnine: Močić, Hrovatič, A. Vrček 1, S. Vrček 1, Hren 7, Perić 1, Pišek 3, Zupančič, Pelikan 2, Palir 2, Šolman, Privšek 2, Klakočer 7.

Sedemmetrovke: Piran 9 (7), Celje Celjske mesnine 6 (6).

Izključitve: Piran 8, Celje Celjske mesnine 4 minute.

Začetek tekme je bil izenačen, nato so Pirančanke povedle s 4:2, 6:3 in 10:5, nato pa so popustile, tako v obrambi, kot v napadu in gostje so se v nadaljevanju približale na 11:10. Toda Pirančanke so končnici prvega polčasa vendarle odigrale bolje.

V drugem polčasu je bil rezultat bolj ali manj izenačen, saj so Pirančanke vodile v večini le za en gol, Celjankah pa je nekajkrat uspelo izenačiti. Piran je v 51. minuti sicer povedel z 22:19, a je potem spet prišlo do padca koncentracije, kar so gostje izkoristili in povedle s 25:24 in 26:25. Za izenačenje je nato poskrbela Manuela Hrnjič, gostjam pa je v zadnjem napadu zmanjkalo časa.