Brežice - Športna dvorana, gledalcev: 100, sodnika: Humek Jože in Murko Uroš.

Brežice: Polovič A., Deržič 4, Lipej 4, Tomše J., Tomše M. 2, Hecher 5, Kovač 7, Dučanovič, Škoflek 1, Kramar, Polovič K. 1, Šalamon, Čanžar 6 (2), Mlakar 6, Božič-Žagar, Zagode 1.

Cerklje: Miščevič, Zlatnar, Fajon 7, Česen 1, Stare  4, Korošec, Setnikar 8, Slak G. 5, Zadnikar, Slak A., Marojevič, Mušič, Demšar, Stanonik 3, Matičič 8, Ravnikar 1.

Sedemmetrovke: Brežice 3 (2), Cerklje 3 (2).

Izključitve: Brežice 8 minut, Cerklje 10 minut.

Rokometna tekma med Brežicami in Cerkljami je bila igralsko gledano slaba in nezanimiva. Domači so v prvih minutah povedli in vodili z rezultatom 7:2 v 8. minuti, v nadaljevanju pa je bila njihova igra slaba predvsem v obrambi. Gosti iz Cerkelj so se kmalu približali na zadetek razlike (10:9). Brežičani so prednost zadetka zadržali do polčasa, ko je na semaforju rezultat kazal 18:17. Tudi drugi polčas ni prinesel dobre igre domačinov. Domači so vodili z minimalno prednostjo do 44. minute, ko so gosti uspeli izenačiti pri rezultatu 26:26, v nadaljevanju so Brežičani znova povedli in v 59. minuti vodili za dva zadetka, toda tudi to ni bilo dovolj za zmago. Rokometaši Cerkelj so v zadnji minuti izenačili, Brežičani pa niso uspeli zadeti v zadnjih sekundah tekme, čeprav so imeli žogo za zmago.

Rokometaši Brežic bodo v 8. krogu gostovali v Hrastniku, ekipa Cerkelj pa bo gostila ekipo iz Radeč.