Dol TKI Hrastnik – Mokerc Ig 33:25 (15:15)

Dol TKI Hrastnik – Mokerc Ig      33:25 (15:15)

Dol pri Hrastniku - Dvorana Dolanka. 100 gledalcev. Sodnika: Šebek in I. Pirc.

DOL TKI HRASTNIK: Cenkar, Žekar, Seme; Cigoj, Ribič, Klepej 3 (1), Kmetič, Žveglič, Zore 6, Bauerheim 4, Hribšek 5, Ramič 6, Guček 9, Robnik. Trener: Filipčič.

MOKERC IG: Tica, Pušec; Šuštaršič 5(4), Gorišek 2, Henry, Strnad 2, Rupert 1, Bolha 3, Kumše, Comino 1, Grabrijan, Hostnik 5, Ajkić, Plazonik 4, Kalabič 2. Trener Vujič

Sedemmetrovke: Dol 1 (1), Mokerc Ig 4 (4).

Izključitve: Dol 4, Mokerc Ig 8 minut.

Zmaga je zanesljivo ostala doma, čeprav so se gostje v prvem delu dobro upirali. Po začetnem vodstvu, so gostje kmalu vzpostavili ravnotežje in v nadaljevanju prvega dela je potekala izenačena tekma. V drugem polčasu so dolski rokometaši  stopili na plin in si po delnem izidu 5:1 v 38. minuti  zagotovili lepo prednost, ki so jo v zaključku le še povišali. Tokrat je odlično strelsko formo pokazal mladi Guček, ki je bil tudi najboljši strelec tekme.  Poleg njega omenimo še standardno dobrega Cenkarja v vratih  ter Zoreta, Hribška in Ramiča. Pri gostih sta izstopala vratar Tica in Hostnik.  V naslednjem krogu dolske rokometaše čaka  gostovanje v Škofljici