ŽURD KOPER  - RK LJUBLJANA 32:26 (16:12)

Koper – Dvorana Bonifika. 100 gledalcev. Sodnika: Iztok in Branko Pirc.

ŽURD KOPER: Fidel, Klobas, Križanec, Bajič 3, Škabar, Munda 2 , Gojkovič 1, Likar 2, Petrinja, Simončič 4,  Zorko 5, Bytyqi 1, Udovič 2, Leški 10 (5),  Cuder-Skrlič 2

LJUBLJANA: Jantol, Kujundžič, Sačer 4, Abina 5 (1), Petauer 2, Čačič, Zof 3, Černivec 3, Gregorc, Čehič 1, Kundija 5 (1), Beganovič 1, Oder 2 (1).

Sedemmetrovke: ŽURD Koper 5 (5), LJUBLJANA 4 (3).

Izključitve: ŽURD Koper 8 minut, Ljubljana  10 minut.

Koprčanke so na začetku zaigrale zadržano in  Ljubljančanke so povedle z rezultatom 3:7. Postopoma so pobudo le prevzele domačinke in izenačile na 8:8. Naslednje izenačenje je bilo pri rezultatu 11:11 , nato do konca tekme Koprčanke vodstva niso več spustile iz rok. Na odmor so odšle s prednostjo  štirih golov, v drugem polčasu pa so »tempo« še povečale in priigrale  največjo razliko 11 golov. (32:21). Trener Igor Poklar je minutažo ponudil vsem igralkam, po šestmesečnem okrevanju je na igrišče stopila tudi Metka Škabar. Pohvaliti velja vse igralke, prav tako so vse tri vratarke- Fidel, Klobas in Križanec- poskrbela za kar nekaj lepih obramb. Že v  sredo, 25.03.2015,  Žurdovke čaka Pokalna tekma s Piranom ob 19h v Dvorani Bonifika v Kopru.