17. 10. 2015

Jeruzalem Ormož - Urbanscape Loka 27:22 (13:10)

Ormožani nadaljujejo z odličnimi predstavami v 1. NLB Leasing ligi v letošnji sezoni. V sedmem krogu so doma spravili na kolena ekipo Urbanscape Loka, končni rezultat pa je bil 27:22 (13:10).

JERUZALEM ORMOŽ - URBANSCAPE LOKA 27:22 (13:10)

Ormož - Dvorana na Hardeku, sodnika: Vidic (Ljubljana) in Teršek (Hrastnik).

Jeruzalem Ormož: Šutalo, Kavčič 1, Bogadi 1, Radujković 1 (1), Čudič 1 (1), Veselko 2, Žuran 9, Grizold 1, Kocbek 4 (2), Balent, Ozmec, Mesarič 4, Petrovič, Rajšp, Cirar 2, Kolmančič 1.

Urbanscape Loka: M. Vrbinc 4, Rakovec 1, Šibanc 3, Gartner 2 (1), Jenko-Bogdanić 2 (1), Kavčič 3, Korošec, Dolenec 1, Cingesar 3, Bradeško, Pajntar, Rant, Bergant, Rebič, Kete 3, A. Vrbinc.

Sedemmetrovke: Jeruzalem Ormož 5 (4), Urbanscape Loka 2 (2).

Izključitve: Jeruzalem Ormož 6 minut, Urbanscape Loka 6 minut.

Ormožani so - poleg povratnikov na prvoligaško sceno iz Kopra - najbolj prijetno presenečenje rokometne sezone. V sedmi tekmi v letošnjem prvenstvu so dosegli že šesto zmago in se po številu točk izenačili z drugouvrščenimi Velenjčani.

Izbranci domačega trenerja Saše Praprotnika so od prve do zadnje minute nadzorovali gorenjske tekmece. Hitro so povedli s 5:1, nato pa Škofjeločane vseskozi držali na varni razdalji. Sredi drugega polčasa povišali na 22:15 in tekmo brez stresnih trenutkov pripeljali do srečnega konca.

V domači ekipi je bil najbolj učinkovit Rok Žuran z devetimi, v gostujoči pa Matija Vrbinc s štirimi zadetki.

Ormoška ekipa bo v prihodnjem krogu gostila Riko Ribnico, škofjeloška pa mariborski Branik. Obe tekmi bosta v soboto, 24. oktobra.