5. 9. 2022

Znani termini seminarjev za časomerilce in zapisnikarje

Rokometna zveza Slovenije v sodelovanju z Zvezo društev rokometnih sodnikov Slovenije razpisuje termine licenčnih seminarjev za časomerilce in zapisnikarje za sezono 2022/23. Seminarji bodo tudi letos, kot nadaljevanje dobre prakse, potekali na daljavo.

Na podlagi povratnih informacij kandidatov iz pretekle sezone sta letos licenčna seminarja razdeljena vsebinsko in sicer na seminar za obnovitev oziroma podaljšanje licence ter seminar za pridobitev licence. Za vsak seminar bosta na voljo tudi dva termina.

SEMINAR ZA OBNOVITEV OZ. PODALJŠANJE LICENCE

SEMINAR ZA PRIDOBITEV ICENCE

Na licenčne seminarje predhodna prijava ni potrebna. Pomembno je, da se kandidati udeležijo ustreznega termina, glede na njihov trenutni status – ali že imajo licenčno številko ali so popolnoma novi kandidati, ter da se preko spleta udeležijo ustreznega termina.