25. 8. 2011

Podaljšan rok za prijave za licenčni seminar za sodnike, kontrolorje in delegate

Rok za prijave na razpis za licenčni seminar za rokometne sodnike, delegate in kontrolorje za leto/sezono 2011/12 je podaljšan do vključno četrtka, 25. avgusta 2011. Seminar, ki je brezplačen, bo v petek, 26. avgusta 2011, in v soboto, 27. avgusta 2011, v Ljubljani.

Rokometna zveza Slovenije-Zveza društev rokometnih sodnikov Slovenije v sodelovanju s podjetjem OKS-Olimp d.o.o. razpisuje licenčni seminar za rokometne sodnike, delegate in kontrolorje za leto/sezono 2011/12. Seminar bo potekal 26. (petek) in 27. avgusta (sobota) 2011 na Fakulteti za šport v Ljubljani. Vodja seminarja bo mag. Darko Repenšek, omejitve števila prijavljenih pa ni.

Pogoj za prijavo je pridobljen naziv rokometnega sodnika, kontrolorja ali delegata (bodite pozorni na pravno obvestilo). Sprejemajo samo spletne prijave, ki jo lahko opravite v rubriki "prijava na dogodek".

Rok za prijave je do vključno četrtka, 25. avgusta 2011. Licenčni seminar je brezplačen zaradi sofinanciranja Evropskega socialnega sklada Evropske unije in Ministrstva za šolstvo in šport.

Udeleženci si bodo po udeležbi na licenčnem seminarju potrdili licenco rokometnega sodnika, kontrolorja ali delegata za leto/tekmovalno sezono 2011-2012.

Več informacij na elektronskem naslovu: spela.kolaric@oks-olimp.si  ali po telefonu 01/230-60-18.

Vsi zainteresirani se lahko prijavijo na dogodek tako, da v prijavno masko vpišejo osebne podatke ter potrdijo prijavo. Povezava se nahaja TUKAJ