6. 12. 2012

S Kompasom na januarsko svetovno prvenstvo v rokometu za moške v Španijo

Rokometna zveza Slovenije je pred dnevi podpisala pogodbo z uglednim turističnim operaterjem Kompasom, ki je tako postal uradna potovalna agencija za ogled tekem svetovnega prvenstva v Španiji.

Na letošnjem evropskem prvenstvu v Srbiji je imela slovenska moška reprezentanca izjemno podporo s tribun in podobno varovanci selektorja Borisa Deniča pričakujejo tudi na svetovnem prvenstvu v Španiji, kjer bo naša izbrana vrsta za začetek igrala v skupini C v Zaragozi. Tekmeci Slovenije bodo Savdska Arabija, Južna Koreja, Srbija, Poljska in Belorusija.

Rokometna zveza Slovenije je pred dnevi tako podpisala pogodbo o sodelovanju s turistično agencijo Kompas, ki ima na tem področju izjemno bogate izkušnje. Kompas je tako postal uradna turistična agencija za ogled tekem slovenske reprezentance na SP v Španiji, ki se sicer igra o 11. do 27. januarja prihodnje leto.

Za začetek je Kompas pripravil dva programa, ki ju najdete na spodnji povezavi.

S Kompasom na SP-busS Kompasom na SP-letalo