Grosuplje - Športna dvorana Brinje, gledalcev: 100, sodnika: Murko in Ocvirk.

Grosuplje: B. Grum, Mišigoj, Erjavec, J. Grum 2 (1), Mušič, Corel 3, Rede,  Zakotnik 3 (2), Kump , Šemrov 5 Virant,  Kastelic 4, Repar 3 (2), Pevec , Kokot, Petan 1.

Drava Ptuj: Šulek, Janžekovič 5 (3), Verdenik 1, Jensterle 4, Bračič 1, Maroh 3, Požar 1, Fridrih, Hrupič, Jerenec 3, Lesjak 5 (1) Šalamun, Silovšek 6, Žuran, Belec.

Sedemmetrovke: Grosuplje 10 (5),  Drava Ptuj 4 (4).

Izključitve: Grosuplje 10 minut, Drava Ptuj 18 minut

Tekmo so bolje odprli gostje, ki so sredi prvega dela igre vodili z rezultatom 6:1. Kljub poizkusom domače ekipe se rezultat ob koncu polčasa ni bistveno spremenil (8:15) zahvaljujoč bravuroznim obrambam gostujočega vratarja Boštjana Belca.

Sredi drugega dela je domačim uspelo znižati zaostanek na -4, vendar so gostje v zadnjih desetih minutah s preudarno igro kontrolirali rezultat in povečali prednost na končnih 21: 29. (bk)