12. 7. 2019

Slovenija še brez točke

Slovenska reprezentanca do 19 let je po dveh odigranih tekmah na EP na Madžarskem še brez točke. Na drugi tekmi so bile z 28:16 boljše Francozinje. Najboljša strelka je bila Laura Cerovak s štirimi goli.

Po uvodnem golu s sedmih metrov, kjer je bila natančna Neža Herodež, so Slovenke do polovice polčasa držale korak s tekmicami, nato pa je razlika gola oz. dveh narasla na deset zadetkov po prvih 30. minutah tekme. Razlika se je v drugem polčasu še povečala in ustavila pri 12 golih v prid Francozinj.

Naslednja tekma varovanke Bojana Voglarja čaka to nedeljo, ko se bodo ob 20.30 pomerile s Slovakinjami. Obe reprezentanci sta še brez zmage.