22. 5. 2023

Še nekaj prostih mest na razpisu za rokometne sodnike začetnike/ce

Postani rokometna sodnica, sodnik!

Imaš rad rokomet in si želiš postati oziroma ostati del te lepe igre? Ali se sprašuješ, kako je voditi rokometno tekmo in se želiš preizkusiti v objektivnem presojanju situacije na igrišču?

Slovenski rokometni sodniki te vabijo, da se jim pridružiš v njihovo rokometno družino. Tečaj, ki je brezplačen, bo potekal v Ljubljani, v torek, 30. maja 2023 od 18.00.

To je odlična priložnost, da bolje spoznaš delo rokometnega sodnika, pravila igre, hkrati pa ti omogoča, da navežeš nova prijateljstva, ki preko športa ostanejo večna.

Lokacija začetnega tečaja: Rokometna zveza Slovenije, Leskoškova 9e, 1000 Ljubljana.

Vsi zainteresirani se lahko na brezplačen tečaj prijavijo najkasneje do petka, 26. maja 2023 preko obrazca na tej POVEZAVI.

Za vse morebitne dodatne informacije smo vam z veseljem na razpolago na elektronskem naslovu: sojenje@rokometna-zveza.si