Show menu

Novice - Jun 2010

Pregledna akcija kandidatov za reprezentanco Slovenije letnika 1994 in mlajših

4. 6. 2010 - Obveščamo vas o pregledni akciji dečkov, kandidatov za rokometno reprezentanco letnika 1994 in mlajših. Reprezentančna akcija bo danes, v petek, 4. junija, s pričetkom ob 17.30. Zbor igralcev je ob 16.15 v dvorani Osnovne šole Stična v Ivančni Gorici. Vabljeni igralci se bodo razdeljeni v dve ekipi na turnirju pomerili še z ekipo RK SVIŠ.

Sobota prinaša žrebanje skupin za Euro 2010, Slovenke v zadnjem bobnu

4. 6. 2010 - V Odenseju na Danskem bo v soboto, 5. junija, žrebanje skupin za decembrsko evropsko prvenstvo za ženske. EHF je 16 reprezentanc pred žrebanjem razdelila v štiri skupine, Slovenija pa je v zadnjem skupaj s Srbijo, Nizozemsko in Islandijo.
2. 6. 2010

Makedonci odpovedali prihod v Slovenijo, zato ponedeljkova in torkova tekma v Podčetrtku in Ljubljani odpadeta

2. 6. 2010 - Danes je makedonska rokometna zveza odpovedala prihod v Slovenijo kljub napovedanima obračunoma s slovensko moško člansko reprezentanco v Podčetrtku (v ponedeljek, 7. junija) in Ljubljani (v torek, 8. junija). Razlog je v odpovedih petih makedonskih igralcev, zaradi česar njihov selektor ne more sestaviti reprezentance.
2. 6. 2010

Obiskali smo člansko reprezentanco na pripravah v Podčetrtku

2. 6. 2010 - Od minulega petka se moška članska rokometna reprezentanca v Podčetrtku pripravlja na kvalifikacijski tekmi z Madžari, ki bosta 13. in 20. junija, v Ljubljani in Veszpremu. Terme Olimia in dvorana v Podčetrtku nudita idealne pogoje za trening in priprave. Izbranci Zvonimirja Serdarušića so se po današnjem dopoldanskem treningu razšli, vnovič pa se bodo zbrali v nedeljo, 6. junija.
4. 6. 2010

Vstopnice za kvalifikacijsko tekmo Slovenije z Madžarsko so v prodaji na Eventimu

4. 6. 2010 - Slovenska moška članska reprezentanca Slovenije se bo v nedeljo, 13. junija, v dvorani na Kodeljevem borila za preboj na svetovno prvenstvo na Švedskem. Izbranci Zvonimirja Serdarušića si v Ljubljani na obračunu z Madžari želijo peklenskega vzdušja. Vstopnice po ceni 5 evrov si že lahko zagotovite!
2. 6. 2010

Madžari dokončno ostali brez zvezdnika Nagyja

2. 6. 2010 - Na kvalifikacijskih tekmah za SP 2011 na Švedskem proti Sloveniji bo reprezentanca Madžarske igrala brez levorokega zvezdnika Laszla Nagyja. Igralec Barcelone je sodelovanje odpovedal zaradi domnevne poškodbe hrbtenice, selektorju Lajosu Mocsaiju pa je udeležbo potrdil veteran Carlos Perez.

Jeršič predsednik novega združenja FCH

1. 6. 2010 - Slovenski rokomet je dobil še eno veliko mednarodno priznanje. Tomaž Jeršič, generalni sekretar RZS, je namreč med zaključnim turnirjem najboljše četverice v ligi prvakov v Kölnu postal predsednik novega združenja, imenovanega Forum Club Handball (FCH).
4. 6. 2010

Moška mladinska reprezentanca v soboto proti članskemu moštvu RK Šviš ob 50-letnici kluba

4. 6. 2010 - V okviru praznovanja 50-letnice rokometnega kluba Sviš bo moška mladinska reprezentanca Slovenije v soboto, 5. junija, v Ivančni Gorici odigrala pripravljalno tekmo proti domačemu moštvu.

Od nevšečnosti do uvrstitve na Euro 2010 - slovensko doživetje v Belorusiji

1. 6. 2010 - Slovenska ženska članska rokometna reprezentanca je pred zadnjo kvalifikacijsko tekmo za nastop na letošnjem evropskem prvenstvu na Danskem in Norveškem doživela kopico nevšečnosti, kar pa je v Belorusiji ni ustavilo. Izbrana vrsta pod vodstvom Ivice Rimanića je v Mogiljevu pokazala pravi karakter in si priigrala vstopnico za Euro 2010.
1. 6. 2010

Pred tekmama z Madžari se bodo slovenski rokometaši še dvakrat pomerili z Makedonijo

1. 6. 2010 - Slovensko moško člansko reprezentanco čakata 13. in 20. junija kvalifikacijski tekmi proti Madžarski za nastop na SP 2011 na Švedskem. Reprezentančnemu vodstvu je uspelo najti nasprotnika za pripravljalni tekmi – to bo Makedonija, ki bo 7. in 8. junija gostovala v Sloveniji.