Show menu

Novice - Dec 2014

10. 12. 2014

Zelene Doline Žalec - Krim Mercator 26:34 (10:21)

10. 12. 2014 - Po štirih zaporednih zmagah so rokometašice RK Zelene Doline Žalec v tekmi 8. kroga 1. ADRL v domači dvorani I. OŠ Žalec izgubile proti državnim prvakinjam in vodeči na lestvici 1. ADRL, ekipi RK Krim Mercator.
Več

V četrtfinalu pokala Slovenije tudi Celje Pivovarna Laško

10. 12. 2014 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so se zanesljivo prebili v četrtfinale pokala Slovenije, potem ko so v današnji zaostali tekmi osmine finala v dvorani Zlatorog premagali Ribnico Riko s 44:29 (24:12).
Več

Moška reprezentanca U-16 je dvakrat ugnala vrstnike iz Italije

10. 12. 2014 - Selekcija, ki začenja reprezentančno pot in je prihodnje leto čaka nastop na olimpijskem festivalu evropske mladine v Gruziji, je odigrala dve tekmi z italijanskimi vrstniki in obe gladko dobila. Januarja bodo varovanci trenerja Saše Prapotnika odigrali še dve tekmi s Hrvaško.
Več
9. 12. 2014

ŽRK Krka – ŽRK Branik 32:24 (16:13)

9. 12. 2014 - V devetem krogu 1. A DRL za ženske so Novomeščanke ugnale Mariborčanke.
Več
9. 12. 2014

Drzne, lepe in uspešne – koledar ženske članske reprezentance

9. 12. 2014 - Ženska članska rokometna reprezentanca je pripravila koledar za leto 2015, ki je izredno zanimiv in prinaša fantastične fotografije naših deklet. Ves izkupiček od prodaje koledarja, ki obsega 13 strani, bo namenjen delovanju reprezentance kadetinj. Koledar je po ceni 12 evrov (z vključenim DDV) moč naročiti na office@rokometna-zveza.si. V ceno ni vključena poštnina.
Več
9. 12. 2014

V pokalu Slovenije za moške bo znan še zadnji četrtfinalist

9. 12. 2014 - Odločitev o zadnjem četrtfinalistu v pokalu Slovenije za moške v letošnji sezoni bo padla v sredo, 10. decembra 2014. Na zadnji tekmi osmine finala se bosta v dvorani Zlatorog ob 18. uri srečala Celje Pivovarna Laško in Riko Ribnica.
Več
8. 12. 2014

V sodelovanju z zastopnikom Kempe v Sloveniji se je začela prodaja reprezentančnih artiklov

8. 12. 2014 - Rokometna zveza Slovenije je v sodelovanju z Dassašportom, uradnim zastopnikom Kempe za Slovenijo, začela s spletno prodajo reprezentančnih artiklov. Za začetek z uradno opremo članske moške reprezentance, ki jo v januarju čaka nastop na SP v Katarju.
Več
6. 12. 2014

Herz Šmartno - Grosuplje 29:22 (15:9)

6. 12. 2014 - Tekma se je začela izenačeno, na obeh straneh smo videli nekaj tehničnih napak. Na polovici prvega polčasa pa je domača ekipa le zaigrala, bolje predvsem v obrambi in razlika se je začela višati
Več
6. 12. 2014

Cerklje – Dol TKI Hrastnik 24:36 (13:16)

6. 12. 2014 - Tipična prvenstvena tekma. V prvem polčasu se je domača ekipa enakovredno kosala z gosti v drugem polčasu pa je padla zbranost in prišle so napake ter najvišji poraz na domačem parketu v jesenskem delu tekmovanja.
Več
6. 12. 2014

Brežice – Dobova 32:34 (16:15)

6. 12. 2014 - Tekma med Brežicami in Dobove si zasluži naziv derbija, kar je jasno tudi po številu gledalcev na tekmi, saj so bile tribune brežiške športne dvorane zasedene skoraj do zadnjega mesta. Obe ekipi sta na igrišče prišli visoko motivirani in dobro razpoloženi za igro, zato je bila igra zanimiva in borbena.