Show menu

Novice - Nov 2020

2. 11. 2020

Tekma s Poljaki odpovedana!

2. 11. 2020 - Evropska rokometna zveza (EHF) je v ponedeljek popoldne Rokometno zvezo Slovenije obvestila, da je četrtkova tekma kvalifikacij za nastop na evropskem prvenstvu leta 2022 proti Poljski prestavljena. Za odlog tekme je zaprosila poljska reprezentanca, ki ima velike težave zaradi okužb s koronavirusom in odrejenimi karantenami igralcem.
2. 11. 2020

Mini rokomet prinaša MAKSI izzive!

2. 11. 2020 - Iz dvoran v teh dneh ni slišati otroške radoživosti, saj so športne dejavnosti prekinjene. V duhu preventivnega zagotavljanja čim večje varnosti za vse otroke smo se na Rokometni zvezi Slovenije že poprej odločili, da v tej sezoni ne bomo organizirali posebnih mini rokometnih dogodkov v sklopu projekta »Rokomet - moja igra!«, smo pa zato pripravili poseben digitalni projekt, ki smo ga poimenovali »Mini rokomet, MAKSI izzivi«.
1. 11. 2020

Člani so se zbrali v Zrečah

1. 11. 2020 - V nedeljo se je v Zrečah zbrala moška članska reprezentanca, ki jo v naslednjem tednu dni čakata prvi tekmi kvalifikacij za nastop na evropskem prvenstvu, ki ga bosta leta 2022 gostili Slovaška in Madžarska. V primerjavi s spiskom vabljenih igralcev na Štajersko je bil selektor Ljubomir Vranješ tik pred zdajci primoran na priprave povabiti tri dodatne rokometaše.
30. 10. 2020

Krkaši prvakom nudili dober odpor

30. 10. 2020 - Pred odhodom na reprezentančni premor sta se na zaostali tekmi 8. kroga Lige NLB pomerili ekipi Krke in Celja Pivovarne Laško. Novomeščani so aktualnim prvakom nudili dober odpor, na koncu pa jim morali priznati premoč s 30:32.