21. 6. 2011

Objava razpisa za prijavo klubov v tekmovanje 1. A DRL-moški pod okriljem Rokometne zveze Slovenije in prijavni obrazec

Rokometna zveza Slovenije razpisuje prijavo klubov v tekmovanje 1. A DRL-moški pod svojim okriljem. V tekmovanje se lahko prijavi dvanajst klubov, ki morajo izpolnjen prijavni obrazec poslati do četrtka, 23. junija 2011, do 12. ure.

V tekmovanje se lahko prijavi naslednjih dvanajst klubov:

RK Cimos Koper

RK Gorenje

RK Celje Pivovarna Laško

RD Loka

RK Maribor Branik

RK Trimo Trebnje

RD Ribnica Riko hiše

MRK Krka

RK Jeruzalem Ormož

RD Šmartno Herz Factor banka

RK Krško

RD Izola Istrabenz plini.

Zgoraj navedeni klubi morajo izpolnjen prijavni obrazec (v priponki v formatu pdf) za tekmovanje v 1. A DRL-moški pod okriljem RZS poslati do četrtka, 23. junija 2011, do 12. ure na elektronski naslov tekmovanje@rokometna-zveza.si ali po telefaksu številka 01/547 - 66 - 47.

Sestanek klubov, ki se bodo prijavili v tekmovanje, bo v četrtek, 30. junija 2011, ob 17. uri v prostorih RZS na Leskoškovi 9 e v Ljubljani.

RAZPIS RZS ZA PRIJAVO KLUBOV V TEKMOVANJE 1. A DRL-MOŠKI POD OKRILJEM RZSPRIJAVNI OBRAZEC ZA TEKMOVANJE V 1. DRL-MOŠKI POD OKRILJEM RZS