18. 2. 2013

Rokometna zveza Slovenije v sodelovanju z OKS-Olimpom pripravlja usposabljanje za naziv »EHF PRO MASTER COACH«

Za projektom sicer stoji evropska rokometna zveza, ki želi s projektom »EHF PRO MASTER COACH« dvigniti strokovni nivo dela trenerjev v evropskem rokometu.

Slovenija je med prvimi državami, ki bo usposabljanje za najvišji možni strokovni naziv v rokometu, organizirala sama. To se bo zgodilo ob sodelovanju Rokometne zveze Slovenije, EHF in OKS-Olimpa. Usposabljanje se bo odvijalo od 23. marca do 7. julija. Pravico do prijave na usposabljanje imajo kandidati, ki izpolnjujejo naslednje pogoje:

-naziv višji trener rokometa (3. stopnja)

-starost najmanj 25 let

-štiri leta športno pedagoških izkušenj v klubu ali reprezentanci

-pasivno znanje angleškega ali nemškega jezika

-trener ali pomočnik trenerja kluba ali reprezentance, ki je nastopala v tekmovanjih pod okriljem EHF ali IHF

Rok za prijave je 17. marec 2013. Prijaviti se je moč na naslednji povezavi: http://dogodki.eventmanager.si/EHF-Pro-trener-EHF-PRO-MASTER-COACH/

Dodatne informacije na martin.tus@olympic.si.

Usposabljanje je financirano s strani evropskih socialnih skladov. Zato je kotizacija za slušatelje brezplačna.