9. 4. 2013

V sredo, 10. aprila, 21. seja predsedstva RZS

V sredo, 10. aprila 2013, ob 16. uri bo v prostorih Rokometne zveze Slovenije na Leskoškovi 9 e v Ljubljani 21. seja predsedstva RZS. Na dnevnem redu sredine seje je osem točk, vključno s točko o podaljšanju mandata selektorju moške reprezentance Borisu Deniču.

DNEVNI RED:

1. Potrditev zapisnikov 16. redne seje ter 17., 18., 19., 20. korespondenčne seje predsedstva RZS

2. Poročilo o aktivnostih RZS od 16. seje predsedstva RZS dalje (Goran Cvijič)

3. Poročilo selektorja moške članske reprezentance in poročilo selektorke ženske članske reprezentance Slovenije (Boris Denič, dr. Marta Bon)

4. Podaljšanje mandata selektorju moške članske reprezentance Borisu Deniču (Franjo Bobinac)

5. Priprava strategije RZS do olimpijskih iger 2016 (Franjo Bobinac)

6. Ustanovitev kolegija predsednika RZS (Franjo Bobinac)

7. 34. redni kongres IHF - Mednarodne rokometne federacije - Doha 2013 (Leopold Kalin)

8. Razno

Vabljeni člani predsedstva: Matjaž AVSEC, Danilo FERJANČIČ, Andrej JURATOVEC, Primož KAPUS, Metka KOCBEK, Boštjan KOZOLE, Franc MIKLAVČIČ, Saša MUNDA, mag. Boris NOVAK, Marko PLANINC, dr. Primož PORI, Aleš PRAZNIK, Andrej PUCER, dr. Bor ROZMAN, Sergeja STEFANIŠIN, Borut ŠKABAR, Janez ŠKRABEC, Dušan ŠIŠKO, Gorazd ŠKOF, Stanko TOMŠE, Janez ŽIVKO in častni predsednik Zoran JANKOVIĆ.