Ig - Športna dvorana, gledalcev: 100, sodnika: Ocvirk in Štrigl.

Mokerc Ig:  Kmetič, Tica, Trtnik, Šuštaršič 4(1), Ambrož 1, Gorišek, Bernard, Strnad 1, Rupert 2, Bolha 4, Henry, Comino 2, Grabrijan 2, Hostnik 1, Gabrijelčič, Plazonik 3.

Šmartno: Muratovič, Avsec 4, Gradišek 3, Poglajen 1, Bahovec 3, Virant 1, Šmejc 5 (2), Poglajen 4, Cestnik 2, Kus, Bučar, T. Virant, Ž. Berglez 1, Močnik 1, D. Berglez 4, Kukovica.

Sedemmetrovke: Mokerc Ig 1(1), Šmartno 3(3)

Izključitve: Mokerc Ig 12 minut, Šmartno 6 minut.

Domačini so dobro začeli tekmo in povedli z 2:0. Sledil je delni rezultat 4:0 za Šmartno, ki je razliko okoli dveh golov ohranjalo do rezultata 8:10, v zadnjih petih minutah so bili gostje bolj zbrani in končali 1. polčas z rezultatom 8:13.

V drugem delu so gostje prednost le še povečevali, največ 10 golov razlike je bilo v 52. minuti pri 16:26. Šmartno je tekmo zrelo pripeljalo do konca in zasluženo zmagalo.