Ž.U.R.D. Koper - Krim Mercator 19:31 (10:14)

ŽURD Koper – Krim Mercator    19:31 (14:10)

Koper – Dvorana Bonifika. 150 gledalcev. Sodnika: Igor in Dejan Ivančič.

ŽURD Koper: Fidel, Borjančič 3, Gojkovič 2, Čeh, Likar, Petrinja 1 (1), Udovič 1,  Leški 5 (1), Zorko 1 Bytyqi 5 (3)  Cuder-Skrlič 1, Klobas.

Krim Mercator: Jurič 2, Luković 2, Čečkova 2, Zrimšek, Mavsar 6(2), Hrnčič, Goudjo 3, Stefanišin, Bajramoska 3, Marinšek, Lambevska 2, Koren 6, Jankovič 3, Gregorc 1 Barič, Urbančič 1

Sedemmetrovke: Žurd Koper 5 (8),  RK Krim Mercator  2 (2).

Izključitve: Žurd Koper  4 minut,  RK Krim Mercator  22 minut.

Koprčanke, z nekoliko krajšo klopjo zaradi poškodb in bolezni, so v prvem polčasu nudile presenetljivo dober odpor proti favoriziranim Krimovkam. Sedem minut pred koncem polčasa  je bil rezultat le 11:10 za gostje. Nato je sledil  delni izid 0:3 za Krim  in rezultat polčasa je bil  10:14. V drugem polčasu  so Krimovke predvsem s hitrimi protinapadi povečevale svojo prednost, Koprčanke pa so izgubile preveč žog, tako da so Krimovke do konca tekme svoje vodstvo povišale za 12 golov. Zmagovalec ni bil nikoli pod vprašajem, kljub temu, pa so Koprčanke z dobro igro pokazale, da se tudi v Kopru igra dober rokomet.