4. 10. 2014

Črnomelj – Koper 2013 24:32 (14:17)

Črnomelj - Športna dvorana Loka, gledalcev: 250, sodnika: Parezanovič (Ribnica) in Lesar (Ribnica).

Črnomelj: Aupič, Bahor 5 (2), Mihelič 1, Pezdirc, Weiss 2, Hudelja, Gorše 1, Bagarič, Ogulin 5, Lozar 2, Stariha 2, Slobodnik 6, Hajduk.

Koper 2013: Ponikvar Ti., Vran, Grzentič 5, Dobrila, Vlah 4, Krečič 6, Matijaševič, Moljk 2, Gorela, Rapotec 6, Sokolič, Ponikvar To., Marič 2, Frank, Ravlija, Bratkovič 7 (1).

Sedemmetrovke: Črnomelj 2 (2), Koper 2013 3 (1).

Izključitve: Črnomelj 4 minute, Koper 2013 8 minut.

Koper je zanesljivo dobili nekdanji drugoligaški derbi. Rezultat, ki je večino prvega polčasa bil neodločen, se je prevesil v korist Kopra konec prvega polčasa, ko je v vrata Kopra stopil Jure Vran. To je izkoristil najboljši strelec tekme Bratkovič (7 golov) in polčas se je končal z rezultatom 14:17.

Ob dobri obrambi Kopra in obrambah Vrana je razlika narasla na sedem golov v začetku drugega polčasa, domačini so se približali le na tri gole razlike, kaj več jim ob odsotnosti nekaterih poškodovanih igralcev ni uspelo. Pri domači ekipi se je izkazal Slobodnik in vratar Bagarič v drugem polčasu.

Rokometaši Črnomlja bodo v 4. krogu v soboto igrali doma proti Dobovi, Koper 2013 pa bo prav tako doma v soboto gostil ekipo Brežic.