Škofljica Pekarna Pečjak – Cerklje 30:25 (16:11)

Škofljica Pekarna Pečjak – Cerklje           30:25 (16:11)

Škofljica – Športna dvorana, gledalcev 70, sodnika:Branko in Iztok Pirc.

Škofljica Pekarna Pečjak: Markuš, Hvala-Stojanovič, Jovanovič, Regner, Obajdin 4, Kozole 7 (1), Huskič 2 (1), Zgonec, Slanc 6, Lampelj 4, Marolt 4, Žnidaršič 2, Pangerc, Lešek, Garvas, Kolar 1.

Cerklje: Miščevič, Arh 3, Žunič, Fajon (1), Česen, Stare 6, Setnikar 1, Zadnikar, Korošec 5, Markun, Čimžar 1, Stanonik 5 (3), Matičič 3, Mušič.

Sedemmetrovke: Škofljica Pekarna Pečjak 3 (2), Cerklje 6 (4).

Izključitve: Škofljica Pekarna Pečjak 8 minut, Cerklje 10 minut.

Škofljica Pekarna Pečjak je šele v zaključku tekme strla odpor borbenih gostov. Po prvih sedmih minutah je sicer kazalo na lahko zmago domačinov, saj so povedli z rezultatom 6:1. Sledilo je nekaj napak, zgrešenih metov in slabše obrambe domačih, tako da gostje domačim niso pustili narediti varne razlike pred nadaljevanjem. Polčas se je končal z rezultatom 16:11 za domače.

V drugem delu so domačini takoj na začetku povedli za 6 zadetkov, nato pa so borbeni gostje pričeli z lovljenjem rezultata in v 47 minuti uspeli znižati rezultat na samo zadetek ( 20 : 19 ). Domači trener je bil prisiljen v igro poslati poškodovana Obajdina in Jovanoviča in predvsem po zaslugi Obajdina je domačinom uspelo uiti na varnih 5 zadetkov prednosti in se tako izogniti napeti končnici.

Rokometaši Škofljice Pekarna Pečjak bodo v 4. krogu v soboto gostovali pri Dolu, Cerklje pa bodo prav tako v soboto gostile ekipo RD Moškanjci – Gorišnica.