Mokerc Ig – Dol TKI Hrastnik 28:26 (11:8)

Mokerc Ig – Dol TKI Hrastnik      28:26 (11:8)

Ig - Športna dvorana, gledalcev: 150, sodnika: Majer in Žitnik (oba Trebnje).

Mokerc Ig:  Perme, Kmetič, Tica, Trtnik, Šuštaršič 3 (1), Gorišek, Strnad, Rupert 3, Bolha 2, Comino 1, Verdenik 7, Grabrijan, Hostnik 6, Gabrijelčič, Plazonik 6, Zelko.

Dol TKI Hrastnik: Hribernik, Žekar, Ribič 3, Klepej 5 (1), Rožej, Ajdari 2, Pintar, Zore 2, Jakopič, Bauerheim 4, Moljk, Hribšek 3, Žveglič, Ramič 4, Guček, Jazbec 3.

Sedemmetrovke: Mokerc Ig 1 (1), Hrastnik 2 (1).

Izključitve: Mokerc Ig 6 minut, Hrastnik 6 minut.

Gostujoča ekipa iz Hrastnika je na začetku tekme pokazala, da je favorit v tej tekmi. V 10. minuti je bilo že 2:5, potem pa so domači igralci zaigrali bolje v obrambi in v 22. minuti rezultat izenačili, z dobro obrambo nadaljevali in polčasa končali s tremi zadetki prednosti.

Nadaljevanje je bilo do 49. minute povsem po željah domačih rokometašev, saj so vodili že za 6 zadetkov, a so potem sledile črne minute, kar so gostje izkoristili ter se v 54. minuti z delnim rezultatom 5:0, povsem približali na zadetek. Igralci  Mokerca so se zbrali, z dobro obrambo prišli do nekaj lahkih golov in se tako lahko zasluženo veselili pomembne zmage.