8. 6. 2017

Že 120.000 ogledov boja rokometašev s Chorchypom

Viralni video rokometašev, ki so se pomerili v zabavnem boju s superfinalistom oddaje Zvezde plešejo Denisom Porčičem Chorchypom, si je na Facebooku Rokometne zveze Slovenije in Proteini.si ogledalo že prek 120.000 ljudi.

RZS in njen sponzor Proteini.si sta pripravila nov zabaven viralni spot, v katerem so se slovenski rokometaši spoprijeli z ambasadorjem Proteini.si, mojstrom borilnih veščin, umetnikom ter superfinalistom oddaje Zvezde plešejo Denisom Porčičem.

Video je izjemno simboličen, saj ponazarja potek tekme za tretje mesto na svetovnem prvenstvu 2017 v Franciji, na kateri so bili Slovenci proti Hrvaški praktično že v izgubljenem položaju. Še v 40. minuti tekme so zaostajali za osem golov, nato pa s požrtvovalno igro preobrnili rezultat v svojo korist in slavili veliko zmago, s katero so slovenskemu rokometu zagotovili drugo medaljo z velikih tekmovanj.