18. 9. 2023

Poziv za evidentiranje kandidatov (m/ž) za trenerje mlajših starostnih reprezentanc Slovenije

Rokometna zveza Slovenije poziva k evidentiranju kandidatov za štiri mesta trenerjev državnih reprezentanc:

• Trener moške mladinske reprezentance,
• Trener moške kadetske reprezentance,
• Trener moške reprezentance mlajših kadetov,
• Trener reprezentance dečkov.

Kandidati (m/ž) morajo izpolnjevati naslednje pogoje, ki jih predložijo kot dokazilo k prijavi:

• Naziv EHF Master Coach (v primeru, da trener tega naziva še nima, ima čas za pridobitev tega 24 mesecev od časa imenovanja. Za trenerja reprezentance dečkov EHF Master Coach ni obvezen, predstavlja pa prednost za kandidata);
  • 5 let trenerskih izkušenj (dokazilo kluba ali športnega društva);
  • Aktivno znanje angleškega ali nemškega jezika

Kandidati dokazilom priložijo štiriletni program oz. vizijo dela z reprezentanco te starostne kategorije – (izbrani kandidat bo deloval kot trener iste starostne kategorije za dobo štirih let) ter svoj življenjepis.

Na osnovi ocene Strokovnega odbora RZS bo opravljen ožji izbor kandidatov, ki bodo povabljeni, da predstavijo svoj program oz. vizijo.

Kandidati morajo poslati prijavo na elektronski naslov office@rokometna-zveza.si najkasneje do ponedeljka. 2. oktobra 2023, s pripisom Moška mladinska reprezentanca, moška kadetska reprezentanca, moška reprezentanca mlajših kadetov ali reprezentanca dečkov.