Domov
INFOTEKMOVANJAZDRUŽENJAREPREZENTANCEROKOMET MLADIHOSTALOPOVEZAVE

MIK 1. liga - sezona 2009/10

V prvi slovenski ligi za moške, uradno imenovani MIK 1. liga, bo v sezoni 2009/10 nastopilo 11 klubov (iz tekmovanja je že pred začetkom izstopil Rudar iz Trbovelj). Redni del ligaškega tekmovanja bo potekal po dvokrožnem igralnem sistemu (vsak z vsakim doma in v gosteh): prvi krog bo na sporedu 12. septembra 2009, zadnji pa 6. marca 2010. Po koncu rednega dela bosta sledili končnici: najboljših šest klubov iz rednega dela bo nastopilo v končnici za prvaka, moštva od 7. do 11. mesta pa v končnici za obstanek. V obeh končnicah se prav tako igra po dvokrožnem sistemu, vsa moštva pa prenašajo vse osvojene točke iz rednega dela tekmovanja.
1. krog:    
11. 09. 2009 19.00 Krško Ribnica Riko hiše 29:32 (14:20)
12. 09. 2009 20.00 Merkur Gorenje Velenje 33:33 (16:18)
12. 09. 2009 19.00 Prevent Celje Pivovarna Laško 23:37 (11:19)
13. 09. 2009 18.30 Slovan Trimo Trebnje 35:31 (17:15)
12. 09. 2009 19.00 Cimos Koper Jeruzalem Ormož 31:25 (12:14)
2. krog:    
20. 09. 200917.15Gorenje VelenjeCelje Pivovarna Laško27:28 (10:11)
18. 09. 200919.00Klima Petek MariborKrško32:27 (16:12)
19. 09. 200919.00Jeruzalem OrmožPrevent25:25 (11:09)
19. 09. 200920.00Trimo TrebnjeCimos Koper27:28 (12:14)
19. 09. 200919.00Ribnica Riko hišeSlovan30:36 (14:15)
3. krog:    
26. 09. 2009 18.30 Slovan Klima Petek Maribor 27:25 (14:15)
26. 09. 2009 18.30 Celje Pivovarna Laško Jeruzalem Ormož 29:25 (20:12)
26. 09. 2009 19.00 Cimos Koper Ribnica Riko hiše 40:26 (20:13)
26. 09. 2009 19.00 Prevent Trimo Trebnje 26:38 (14:20)
27. 09. 2009 18.30 Krško Merkur 25:24 (14:14)
4. krog:    
29. 09. 2009 17.00 Gorenje Velenje Jeruzalem Ormož 32:30 (19:13)
03. 10. 2009 20.00 Trimo Trebnje Celje Pivovarna Laško 27:28 (16:09)
04. 10. 2009 18.30 Ribnica Riko hiše Prevent 32:29 (18:17)
03. 10. 2009 19.00 Klima Petek Maribor Cimos Koper 32:31 (16:14)
03. 10. 2009 20.00 Merkur Slovan 34:37 (19:18)
5. krog:    
07. 10. 2009 19.30KrškoGorenje Velenje22:36 (09:17)
10. 10. 200919.00Cimos KoperMerkur33:29 (13:11)
10. 10. 200919.00PreventKlima Petek Maribor31:37 (15:13)
10. 10. 2009 18.30Celje Pivovarna LaškoRibnica Riko hiše39:30 (19:17)
11. 10. 2009 18.30Jeruzalem OrmožTrimo Trebnje27:30 (10:14)
6. krog:    
14. 10. 200919.00Gorenje VelenjeTrimo Trebnje27:26 (13:14)
17. 10. 200919.00Ribnica Riko hišeJeruzalem Ormož21:27 (06:13)
16. 10. 200919.00Klima Petek MariborCelje Pivovarna Laško27:28 (13:15)
18. 10. 200918.15MerkurPrevent35:31 (19:15)
17. 10. 200919.00KrškoSlovan22:24 (12:09)
7. krog:    
24. 10. 200917.00SlovanGorenje Velenje25:31 (15:15)
24. 10. 200919.00Cimos KoperKrško34:28 (15:15)
24. 10. 200918.30Celje Pivovarna LaškoMerkur36:29 (17:16)
24. 10. 200919.00Jeruzalem OrmožKlima Petek Maribor33:26 (18:14)
24. 10. 200919.00Trimo TrebnjeRibnica Riko hiše36:25 (17:10)
8. krog:    
04. 11. 200919.00Gorenje VelenjeRibnica Riko hiše34:20 (17:12)
07. 11. 200919.00Klima Petek MariborTrimo Trebnje33:42 (17:20)
07. 11. 200920.00MerkurJeruzalem Ormož33:36 (16:14)
07. 11. 200919.00KrškoPrevent31:29 (15:15)
06. 11. 200918.30SlovanCimos Koper33:27 (15:13)
9. krog:    
10. 11. 200920.00Celje Pivovarna LaškoKrško37:14 (16:06)
15. 11. 200918.15Cimos KoperGorenje Velenje34:26 (14:13)
14. 11. 200919.30PreventSlovan34:29 (17:13)
11. 11. 200919.00Trimo TrebnjeMerkur34:30 (17:15)
14. 11. 200920.00Ribnica Riko hišeKlima Petek Maribor30:26 (15:13)
10. krog:    
18. 11. 200917.00Cimos KoperPrevent44:29 (26:12)
18. 11. 200918.30SlovanCelje Pivovarna Laško33:37 (18:21)
18. 11. 200919.00Gorenje VelenjeKlima Petek Maribor36:28 (17:14)
21. 11. 200918.00KrškoJeruzalem Ormož27:29 (11:13)
21. 11. 200920.00MerkurRibnica Riko hiše39:27 (19:12)
11. krog:    
28. 11. 200919.00PreventGorenje Velenje26:38 (12:20)
28. 11. 200918.00Celje Pivovarna LaškoCimos Koper28:24 (16:08)
28. 11. 200919.00Jeruzalem OrmožSlovan35:32 (16:18)
28. 11. 200919.00Trimo TrebnjeKrško39:27 (18:11)
28. 11. 200919.00Klima Petek MariborMerkur27:29 (17:16)
12. krog:    
05. 12. 200919.00Gorenje VelenjeMerkur32:31 (15:13)
05. 12. 200919.00Ribnica Riko hišeKrško28:30 (12:13)
05. 12. 200919.00Jeruzalem OrmožCimos Koper30:38 (12:18)
05. 12. 200918.30Celje Pivovarna LaškoPrevent34:22 (20:13)
06. 12. 200918.00Trimo TrebnjeSlovan38:26 (19:13)
13. krog:    
09. 12. 200918.00Celje Pivovarna LaškoGorenje Velenje30:27 (18:12)
09. 12. 200919.00PreventJeruzalem Ormož26:36 (10:20)
09. 12. 200919.00Cimos KoperTrimo Trebnje37:33 (20:19)
09. 12. 200918.30SlovanRibnica Riko hiše36:29 (19:15)
09. 12. 200919.30KrškoKlima Petek Maribor22:29 (12:12)
14. krog:    
12. 12. 200917.00Jeruzalem OrmožCelje Pivovarna Laško27:33 (14:16)
12. 12. 200919.00Ribnica Riko hišeCimos Koper23:31 (10:16)
12. 12. 200919.00Trimo TrebnjePrevent30:26 (14:15)
12. 12. 200920.00Klima Petek MariborSlovan31:31 (16:16)
12. 12. 200920.00MerkurKrško34:30 (19:16)
15. krog:    
16. 12. 200918.15PreventRibnica Riko hiše26:24 (16:14)
16. 12. 200918.30Celje Pivovarna LaškoTrimo Trebnje37:31 (20:12)
16. 12. 200918.30SlovanMerkur29:29 (13:12)
16. 12. 200919.00Jeruzalem OrmožGorenje Velenje18:32 (12:15)
16. 12. 200919.00Cimos KoperKlima Petek Maribor36:28 (16:17)
16. krog:    
19. 12. 200918.00Gorenje VelenjeKrško42:23 (22:14)
19. 12. 200919.00Klima Petek MariborSlovenj Gradec40:26 (22:13)
19. 12. 200919.00Ribnica Riko hišeCelje Pivovarna Laško36:36 (20:21)
19. 12. 200919.00Trimo TrebnjeJeruzalem Ormož38:31 (22:18)
20. 12. 200916.15MerkurCimos Koper30:37 (13:16)
17. krog:    
23. 12. 200917.00Celje Pivovarna LaškoKlima Petek Maribor30:24 (16:08)
23. 12. 200918.15Trimo TrebnjeGorenje Velenje30:30 (16:16)
23. 12. 200918.30SlovanKrško33:26 (15:11)
23. 12. 200919.00Jeruzalem OrmožRibnica Riko hiše24:23 (13:09)
23. 12. 200919.00Slovenj GradecMerkur31:31 (16:17)
18. krog:    
06. 02. 201019.00Ribnica Riko hišeTrimo Trebnje33:31 (19:14)
06. 02. 201019.00Gorenje VelenjeSlovan39:30 (21:15)
06. 02. 201019.00KrškoCimos Koper25:27 (11:14)
06. 02. 201020.00MerkurCelje Pivovarna Laško28:28 (13:14)
06. 02. 201020.00Klima Petek MariborJeruzalem Ormož27:27 (14:18)
19. krog:    
10. 02. 201018.00Ribnica Riko hišeGorenje Velenje30:35 (15:18)
10. 02. 201019.00Trimo TrebnjeKlima Petek Maribor31:27 (13:12)
09. 02. 201019.00Cimos KoperSlovan33:28 (17:10)
13. 02. 201019.00Jeruzalem OrmožMerkur28:28 (15:13)
14. 02. 201017.00Slovenj GradecKrško27:21 (14:11)
20. krog:    
17. 03. 201018.00Gorenje VelenjeCimos Koper27:26 (11:12)
24. 02. 201018.30SlovanSlovenj Gradec32:28 (12:17)
17. 02. 201019.30KrškoCelje Pivovarna Laško36:44 (19:22)
17. 02. 201020.00MerkurTrimo Trebnje37:36 (19:17)
20. 02. 201020.00Klima Petek MariborRibnica Riko hiše32:28 (18:13)
21. krog:    
24. 02. 201019.00Klima Petek MariborGorenje Velenje30:36 (14:18)
27. 02. 201019.00Ribnica Riko hišeMerkur34:34 (18:18)
27. 02. 201019.00Jeruzalem OrmožKrško32:32 (14:15)
27. 02. 201018.30Celje Pivovarna LaškoSlovan38:35 (19:17)
27. 02. 201019.00Slovenj GradecCimos Koper26:37 (15:19)
22. krog:    
03. 03. 201019.00Gorenje VelenjeSlovenj Gradec36:23 (16:13)
06. 03. 201017.30Cimos KoperCelje Pivovarna Laško30:30 (17:16)
05. 03. 201018.30SlovanJeruzalem Ormož38:29 (18:16)
06. 03. 201019.00KrškoTrimo Trebnje32:32 (17:17)
06. 03. 201020.00MerkurKlima Petek Maribor24:28 (13:15)
Končni vrstni red po rednem delu tekmovanja:
KlubŠt. tekemZmageRemijiPoraziGol razlikaTočke
Celje Pivovarna Laško201730667:55537
Gorenje Velenje201523656:54332
Cimos Koper201514658:56331
Trimo Trebnje20938626:57222
Slovan201028600:59722
Jeruzalem Ormož20749598:63018
Klima Petek Maribor207211589:60516
Merkur20578533:54116
Ribnica Riko hiše204214561:64510
Krško203215529:6448
Slovenj Gradec203215545:6678

KONČNICA ZA PRVAKA:

DatumUraDomači Gosti Izid
1. krog (20. 03. 2010):
19. 03. 201018.30SlovanCelje Pivovarna Laško27:28 (13:15)
20. 03. 201019.30Cimos KoperJeruzalem Ormož42:27 (19:13)
21. 04. 201018.00Gorenje VelenjeTrimo Trebnje31:30 (14:16)
2. krog (27. 03. 2010):
24. 03. 201018.30Celje Pivovarna LaškoTrimo Trebnje37:35 (20:18)
24. 03. 201019.00Jeruzalem OrmožGorenje Velenje27:27 (15:11)
24. 03. 201020.00SlovanCimos Koper29:29 (13:16)
3. krog:
31. 03. 201020.00Cimos KoperCelje Pivovarna Laško31:31 (19:15)
31. 03. 201019.00Gorenje VelenjeSlovan34:28 (15:11)
02. 04. 201020.00Trimo TrebnjeJeruzalem Ormož33:22 (18:13)
4. krog:
10. 04. 201018.30Celje Pivovarna LaškoJeruzalem Ormož38:26 (18:13)
09. 04. 201018.30SlovanTrimo Trebnje33:33 (15:17)
11. 04. 201018.30Cimos KoperGorenje Velenje32:30 (16:15)
5. krog:
25. 04. 201018.30Gorenje VelenjeCelje Pivovarna Laško34:32 (14:19)
25. 04. 201020.00Trimo TrebnjeCimos Koper26:27 (13:14)
21. 04.201019.00Jeruzalem OrmožSlovan25:36 (15:20)
6. krog:
28. 04. 201018.30Celje Pivovarna LaškoSlovan41:33 (21:13)
30. 04. 201019.00Jeruzalem OrmožCimos Koper28:36 (11:20)
30. 04. 201020.00Trimo TrebnjeGorenje Velenje31:39 (16:17)
7. krog:
08. 05. 201018.00Trimo TrebnjeCelje Pivovarna Laško29:27 (13:10)
08. 05. 201019.00Gorenje VelenjeJeruzalem Ormož37:23 (20:12)
08. 05. 201019.00Cimos KoperSlovan39:33 (18:22)
8. krog:
12. 05. 201020.00Celje Pivovarna LaškoCimos Koper33:27 (17:11)
12. 05. 201017.00SlovanGorenje Velenje27:39 (13:22)
12. 05. 201019.00Jeruzalem OrmožTrimo Trebnje33:25 (15:13)
9. krog:
15. 05. 201019.00Jeruzalem OrmožCelje Pivovarna Laško30:38 (11:21)
18. 05. 201020.00Trimo TrebnjeSlovan29:30 (15:17)
16. 05. 201017.30Gorenje VelenjeCimos Koper37:33 (17:13)
10. krog:
22. 05. 201017.30Celje Pivovarna LaškoGorenje Velenje34:36 (16:11)
22. 05. 201017.30Cimos KoperTrimo Trebnje32:32 (16:13)
21. 05. 201018.30SlovanJeruzalem Ormož35:30 (16:17)
KONČNICA ZA PRVAKA - KONČNI VRSTNI RED:
KlubŠt. tekemZmageRemijiPoraziGol razlikaTočke
Celje Pivovarna Laško10613339:30850 (37)
Gorenje Velenje10811344:29749 (32)
Cimos Koper10532328:30644 (31)
Slovan10325311:32730 (22)
Trimo Trebnje10226303:31128 (22)
Jeruzalem Ormož10118271:34721 (18)

KONČNICA ZA OBSTANEK:

DatumUraDomači Gosti Izid
1. krog:
20. 03. 201019.00KrškoKlima Petek Maribor32:33 (18:19)
21. 03. 201018.30MerkurSlovenj Gradec28:28 (14:15)
2. krog:
27. 03. 201019.00Klima Petek MariborSlovenj Gradec29:18 (12:10)
26. 03. 201019.30KrškoRibnica Riko hiše28:29 (12:11)
3. krog:
02. 04. 201020.30Ribnica Riko hišeKlima Petek Maribor31:30 (17:13)
03. 04. 201020.00MerkurKrško33:25 (18:14)
4. krog:
10. 04. 201019.00KrškoSlovenj Gradec29:26 (13:11)
10. 04. 201020.00Ribnica Riko hišeMerkur35:30 (16:15)
5. krog:
25. 04. 201018.00MerkurKlima Petek Maribor35:31 (20:17)
24. 04. 201020.15Slovenj GradecRibnica Riko hiše31:32 (18:16)
6. krog:
14. 04. 201019.00Klima Petek MariborKrško29:29 (18:16)
28. 04. 201020.00Slovenj GradecMerkur30:32 (09:15)
7. krog:
08. 05. 201020.00Slovenj GradecKlima Petek Maribor34:33 (18:18)
07. 05. 201020.00Ribnica Riko hišeKrško32:35 (18:14)
8. krog:
12. 05. 201019.00Klima Petek MariborRibnica Riko hiše29:26 (18:12)
12. 05. 201019.30KrškoMerkur26:28 (13:17)
9. krog:
15. 05. 201020.00Slovenj GradecKrško33:27 /17:12)
15. 05. 201020.00MerkurRibnica Riko hiše38:35 (20:14)
10. krog:
19. 05. 201019.00Klima Petek MariborMerkur36:30 (17:15)
21. 05. 201020.00Ribnica Riko hišeSlovenj Gradec31:27 (15:12)
KONČNICA ZA OBSTANEK - KONČNI VRSTNI RED:
KlubŠt. tekemZmageRemijiPoraziGol razlikaTočke
Merkur8512254:24627 (16)
Klima Petek Maribor8413246:23525 (16)
Ribnica Riko hiše8503251:24420 (10)
Slovenj Gradec8215227:24113 (8)
Krško8215231:24313 (8)
Infostat
Med petimi kandidati izberite Petrolovega rokometaša meseca za marec 2014!
Jure Dolenec
Marko Bezjak
Jure Natek
Gašper Marguč
Nenad Bilbija

GLASUJ Glasuj
facebook
EHFtv
Rokomet - moja igraa