Show menu

Sezona 2010/11

V prvi slovenski ligi za moške bo v sezoni 2010/11 nastopilo 12 klubov. Redni del ligaškega tekmovanja bo potekal po dvokrožnem igralnem sistemu (vsak z vsakim doma in v gosteh): prvi krog bo na sporedu 11. septembra 2010, zadnji pa 5. marca 2011. Po koncu rednega dela bosta sledili končnici: najboljših šest klubov iz rednega dela bo nastopilo v končnici za prvaka, moštva od 7. do 12. mesta pa v končnici za obstanek. V obeh končnicah se prav tako igra po dvokrožnem sistemu, vsa moštva pa prenašajo vse osvojene točke iz rednega dela tekmovanja.

KONČNICA ZA PRVAKA:

1. krog (19. 03. 2011):
18. 03. 2011 19.30 Loka Gorenje Velenje 30:26 (17:13)
19. 03. 2011 18.30 Celje Pivovarna Laško Maribor Branik 30:33 (16:13)
19. 03. 2011 19.00 Cimos Koper Trimo Trebnje 37:31 (19:13)
2. krog (26. 03. 2011):
22. 03. 2011 19.00 Gorenje Velenje Trimo Trebnje 34:28 (13:12)
22. 03. 2011 19.30 Maribor Branik Cimos Koper 22:31 (10:15)
26. 03. 2011 20.00 Loka Celje Pivovarna Laško 28:25 (13:12)
3. krog (02. 04. 2011):
31. 03. 2011 19.00 Celje Pivovarna Laško Gorenje Velenje 28:24 (14:13)
30. 03. 2011 19.00 Cimos Koper Loka 30:29 (17:12)
06. 04. 2011 20.00 Trimo Trebnje Maribor Branik 26:36 (10:21)
4. krog (16. 04. 2011):
17. 04. 2011 18.00 Gorenje Velenje Maribor Branik 32:26 (15:17)
16. 04. 2011 20.00 Loka Trimo Trebnje 41:30 (18:13)
15. 04. 2011 19.30 Celje Pivovarna Laško Cimos Koper 28:30 (14:10)
5. krog (23. 04. 2011):
20. 04. 2011 19.00 Cimos Koper Gorenje Velenje 26:21 (15:14)
22. 04. 2011 20.00 Trimo Trebnje Celje Pivovarna Laško 26:25 (14:14)
23. 04. 2011 19.00 Maribor Branik Loka 30:32 (21:15)
6. krog (30. 04. 2011):
30. 04. 2011 19.00 Gorenje Velenje Loka 34:34 (18:16)
27. 04. 2011 19.00 Maribor Branik Celje Pivovarna Laško 32:26 (17:13)
26. 04. 2011 20.00 Trimo Trebnje Cimos Koper 26:30 (15:16)
7. krog (07. 05. 2011):
07. 05. 2011 20.30 Trimo Trebnje Gorenje Velenje 25:32 (12:19)
07. 05. 2011 19.00 Cimos Koper Maribor Branik 34:28 (18:14)
07. 05. 2011 18.30 Celje Pivovarna Laško Loka 35:28 (15:13)
8. krog (14. 05. 2011):
11. 05. 2011 19.00 Loka Cimos Koper 30:28 (16:16)
13. 05. 2011 19.30 Gorenje Velenje Celje Pivovarna Laško 29:30 (16:13)
14. 05. 2011 20.00 Maribor Branik Trimo Trebnje 30:26 (14:14)
9. krog (21. 05. 2011):
21. 05. 2011 20.00 Maribor Branik Gorenje Velenje 30:33 (15:16)
22. 05. 2011 20.00 Trimo Trebnje Loka 35:31 (18:12)
18. 05. 2011 19.30 Cimos Koper Celje Pivovarna Laško 30:28 (17:12)
10. krog (28. 05. 2011):
27. 05. 2011 19.30 Gorenje Velenje Cimos Koper 23:34 (11:20)
27. 05. 2011 19.30 Celje Pivovarna Laško Trimo Trebnje 32:28 (15:15)
25. 05. 2011 20.00 Loka Maribor Branik 32:27 (13:15)

KONČNICA ZA OBSTANEK:

1. krog (19. 03. 2011):
19. 03. 2011 19.00 Šmartno Herz FB Ribnica Riko hiše 26:35 (11:19)
19. 03. 2011 19.00 Jeruzalem Ormož Slovenj Gradec 27:25 (16:12)
19. 03. 2011 19.00 Krka Slovan 25:25 (13:14)
2. krog (26. 03. 2011):
25. 03. 2011 18.30 Ribnica Riko hiše Slovan 35:27 (17:13)
26. 03. 2011 20.00 Slovenj Gradec Krka 23:22 (12:09)
26. 03. 2011 19.00 Šmartno Herz FB Jeruzalem Ormož 31:35 (13:15)
3. krog (02. 04. 2011):
02. 04. 2011 19.00 Jeruzalem Ormož Ribnica Riko hiše 35:29 (20:15)
02. 04. 2011 18.00 Krka Šmartno Herz FB 26:26 (09:09)
01. 04. 2011 18.30 Slovan Slovenj Gradec 28:31 (11:15)
4. krog (16. 04. 2011):
15. 04. 2011 18.30 Ribnica Riko hiše Slovenj Gradec 31:24 (14:11)
16. 04. 2011 19.00 Šmartno Herz FB Slovan 23:26 (10:11)
15. 04. 2011 19.00 Jeruzalem Ormož Krka 27:32 (13:16)
5. krog (23. 04. 2011):
22. 04. 2011 19.00 Krka Ribnica Riko hiše 33:36 (16:21)
22. 04. 2011 18.30 Slovan Jeruzalem Ormož 32:26 (14:13)
22. 04. 2011 20.00 Slovenj Gradec Šmartno Herz FB 21:26 (12:12)
6. krog (30. 04. 2011):
27. 04. 2011 19.00 Ribnica Riko hiše Šmartno Herz FB 30:25 (15:13)
29. 04. 2011 19.30 Slovenj Gradec Jeruzalem Ormož 30:26 (14:14)
29. 04. 2011 18.30 Slovan Krka 30:37 (13:17)
7. krog (07. 05. 2011):
06. 05. 2011 18.30 Slovan Ribnica Riko hiše 31:38 (16:18)
06. 05. 2011 19.00 Krka Slovenj Gradec 30:25 (14:15)
06. 05. 2011 19.00 Jeruzalem Ormož Šmartno Herz FB 28:31 (16:17)
8. krog (14. 05. 2011):
13. 05. 2011 20.00 Slovenj Gradec Slovan 23:22 (07:13)
13. 05. 2011 20.00 Šmartno Herz FB Krka 28:23 (11:12)
14. 05. 2011 19.00 Ribnica Riko hiše Jeruzalem Ormož 36:30 (20:16)
9. krog (21. 05. 2011):
20. 05. 2011 20.00 Slovenj Gradec Ribnica Riko hiše 20:20 (08:11)
20. 05. 2011 20.00 Slovan Šmartno Herz FB 36:40 (18:17)
18. 05. 2011 19.00 Krka Jeruzalem Ormož 33:32 (15:14)
10. krog (28. 05. 2011):
25. 05. 2011 19.00 Ribnica Riko hiše Krka 40:33 (19:19)
27. 05. 2011 20.00 Jeruzalem Ormož Slovan 36:35 (17:17)
27. 05. 2011 20.00 Šmartno Herz FB Slovenj Gradec 32:27 (14:11)

REDNI DEL TEKMOVANJA:

1. krog (11. 09. 2010):
11. 09. 2010 19.00 Slovenj Gradec Jeruzalem Ormož 28:27 (10:13)
10. 09. 2010 19.45 Loka Gorenje Velenje 28:32 (16:16)
10. 09. 2010 18.30 Slovan Šmartno Herz FB 31:23 (15:11)
11. 09. 2010 18.00 Krka Cimos Koper 23:31 (15:17)
11. 09. 2010 18.00 Maribor Branik Ribnica Riko hiše 37:27 (14:15)
11. 09. 2010 19.00 Trimo Trebnje Celje Pivovarna Laško 31:38 (16:17)
2. krog (18. 09. 2010):
18. 09. 2010 19.00 Jeruzalem Ormož Celje Pivovarna Laško 31:42 (14:20)
18. 09. 2010 19.00 Ribnica Riko hiše Trimo Trebnje 30:28 (16:14)
18. 09. 2010 19.00 Cimos Koper Maribor Branik 33:22 (12:11)
18. 09. 2010 19.00 Šmartno Herz FB Krka 32:29 (14:18)
18. 09. 2010 19.00 Gorenje Velenje Slovan 31:27 (17:12)
18. 09. 2010 19.00 Slovenj Gradec Loka 24:35 (11:17)
3. krog (25. 09. 2010):
25. 09. 2010 20.00 Loka Jeruzalem Ormož 35:26 (15:14)
24. 09. 2010 19.30 Slovan Slovenj Gradec 32:33 (13:15)
25. 09. 2010 18.00 Krka Gorenje Velenje 18:34 (10:17)
25. 09. 2010 20.30 Maribor Branik Šmartno Herz FB 32:23 (14:12)
25. 09. 2010 19.00 Trimo Trebnje Cimos Koper 30:26 (14:08)
22. 09. 2010 18.30 Celje Pivovarna Laško Ribnica Riko hiše 39:29 (23:14)
4. krog (02. 10. 2010):
02. 10. 2010 19.00 Jeruzalem Ormož Ribnica Riko hiše 27:25 (19:10)
29. 09. 2010 19.30 Cimos Koper Celje Pivovarna Laško 36:35 (19:18)
02. 10. 2010 19.00 Šmartno Herz FB Trimo Trebnje 28:33 (13:19)
01. 10. 2010 18.00 Gorenje Velenje Maribor Branik 29:23 (15:11)
02. 10. 2010 19.00 Slovenj Gradec Krka 28:37 (16:15)
02. 10. 2010 20.00 Loka Slovan 41:27 (19:13)
5. krog (09. 10. 2010):
08. 10. 2010 18.30 Slovan Jeruzalem Ormož 30:31 (14:15)
09. 10. 2010 18.00 Krka Loka 35:34 (17:17)
09. 10. 2010 19.00 Maribor Branik Slovenj Gradec 25:20 (15:11)
08. 10. 2010 19.30 Trimo Trebnje Gorenje Velenje 28:35 (14:16)
06. 10. 2010 18.30 Celje Pivovarna Laško Šmartno Herz FB 42:29 (19:15)
09. 10. 2010 19.00 Ribnica Riko hiše Cimos Koper 28:33 (12:19)
6. krog (16. 10. 2010):
16. 10. 2010 19.00 Jeruzalem Ormož Cimos Koper 22:30 (09:14)
15. 10. 2010 19.00 Šmartno Herz FB Ribnica Riko hiše 31:35 (15:16)
17. 11. 2010 18.45 Gorenje Velenje Celje Pivovarna Laško 33:29 (16:15)
16. 10. 2010 19.00 Slovenj Gradec Trimo Trebnje 22:33 (11:18)
16. 10. 2010 20.00 Loka Maribor Branik 27:27 (14:17)
15. 10. 2010 18.30 Slovan Krka 32:37 (18:20)
7. krog (23. 10. 2010):
24. 10. 2010 19.30 Krka Jeruzalem Ormož 31:23 (16:12)
23. 10. 2010 20.00 Maribor Branik Slovan 26:27 (15:13)
23. 10. 2010 19.00 Trimo Trebnje Loka 37:32 (16:17)
23. 10. 2010 18.30 Celje Pivovarna Laško Slovenj Gradec 45:20 (22:11)
23. 10. 2010 19.00 Ribnica Riko hiše Gorenje Velenje 28:30 (12:17)
23. 10. 2010 20.00 Cimos Koper Šmartno Herz FB 35:25 (19:12)
8. krog (06. 11. 2010):
06. 11. 2010 19.00 Jeruzalem Ormož Šmartno Herz FB 27:25 (16:13)
05. 11. 2010 19.30 Gorenje Velenje Cimos Koper 27:24 (14:12)
05. 11. 2010 19.00 Slovenj Gradec Ribnica Riko hiše 19:30 (07:11)
06. 11. 2010 20.00 Loka Celje Pivovarna Laško 30:27 (15:16)
05. 11. 2010 18.30 Slovan Trimo Trebnje 30:41 (17:21)
06. 11. 2010 18.00 Krka Maribor Branik 31:31 (13:16)
9. krog (13. 11. 2010):
13. 11. 2010 20.00 Maribor Branik Jeruzalem Ormož 38:26 (17:12)
12. 11. 2010 19.30 Trimo Trebnje Krka 35:35 (14:17)
13. 11. 2010 18.30 Celje Pivovarna Laško Slovan 36:27 (18:14)
14. 11. 2010 19.30 Ribnica Riko hiše Loka 28:28 (13:13)
13. 11. 2010 19.00 Cimos Koper Slovenj Gradec 45:19 (22:06)
13. 11. 2010 19.00 Šmartno Herz FB Gorenje Velenje 28:38 (15:18)
10. krog (20. 11. 2010):
02. 02. 2011 19.00 Jeruzalem Ormož Gorenje Velenje 29:32 (14:13)
19. 11. 2010 18.00 Slovenj Gradec Šmartno Herz FB 29:25 (12:11)
19. 11. 2010 19.30 Loka Cimos Koper 26:26 (14:15)
17. 11. 2010 18.30 Slovan Ribnica Riko hiše 34:31 (17:15)
02. 02. 2011 18.30 Celje Pivovarna Laško Krka 40:26 (20:13)
17. 11. 2010 20.00 Maribor Branik Trimo Trebnje 27:22 (13:12)
11. krog (27. 11. 2010):
27. 11. 2010 19.00 Trimo Trebnje Jeruzalem Ormož 34:33 (17:17)
24. 11. 2010 18.30 Celje Pivovarna Laško Maribor Branik 36:28 (21:14)
27. 11. 2010 19.00 Ribnica Riko hiše Krka 38:32 (18:14)
24. 11. 2010 19.00 Cimos Koper Slovan 40:30 (19:13)
26. 11. 2010 19.30 Šmartno Herz FB Loka 27:33 (10:15)
24. 11. 2010 19.00 Gorenje Velenje Slovenj Gradec 35:19 (20:09)
12. krog (04. 12. 2010):
03. 12. 2010 19.30 Jeruzalem Ormož Slovenj Gradec 30:23 (15:09)
04. 12. 2010 19.00 Gorenje Velenje Loka 37:28 (19:15)
04. 12. 2010 19.00 Šmartno Herz FB Slovan 28:33 (14:12)
04. 12. 2010 20.00 Cimos Koper Krka 37:26 (16:15)
04. 12. 2010 19.00 Ribnica Riko hiše Maribor Branik 33:28 (15:14)
01. 12. 2010 18.30 Celje Pivovarna Laško Trimo Trebnje 31:33 (13:15)
13. krog (11. 12. 2010):
11. 12. 2010 18.30 Celje Pivovarna Laško Jeruzalem Ormož 48:34 (29:17)
12. 12. 2010 19.30 Trimo Trebnje Ribnica Riko hiše 34:28 (17:12)
11. 12. 2010 15.00 Maribor Branik Cimos Koper 22:30 (10:14)
11. 12. 2010 18.00 Krka Šmartno Herz FB 33:22 (14:09)
11. 12. 2010 18.30 Slovan Gorenje Velenje 29:37 (12:19)
11. 12. 2010 20.00 Loka Slovenj Gradec 39:16 (22:07)
14. krog (15. 12. 2010):
15. 12. 2010 19.00 Jeruzalem Ormož Loka 34:32 (17:17)
14. 12. 2010 19.30 Slovenj Gradec Slovan 27:28 (12:16)
15. 12. 2010 19.00 Gorenje Velenje Krka 35:29 (22:12)
15. 12. 2010 19.00 Šmartno Herz FB Maribor Branik 27:27 (15:18)
15. 12. 2010 19.00 Cimos Koper Trimo Trebnje 38:26 (17:13)
15. 12. 2010 19.00 Ribnica Riko hiše Celje Pivovarna Laško 29:34 (14:16)
15. krog (18. 12. 2010):
19. 12. 2010 19.00 Ribnica Riko hiše Jeruzalem Ormož 32:29 (18:15)
19. 12. 2010 19.30 Celje Pivovarna Laško Cimos Koper 39:34 (20:16)
18. 12. 2010 19.00 Trimo Trebnje Šmartno Herz FB 33:25 (16:12)
18. 12. 2010 20.00 Maribor Branik Gorenje Velenje 24:33 (10:17)
19. 12. 2010 18.00 Krka Slovenj Gradec 36:31 (19:12)
18. 12. 2010 18.30 Slovan Loka 29:33 (16:16)
16. krog (22. 12. 2010):
22. 12. 2010 19.00 Jeruzalem Ormož Slovan 28:24 (14:15)
21. 12. 2010 19.30 Loka Krka 32:29 (18:12)
22. 12. 2010 19.00 Slovenj Gradec Maribor Branik 21:32 (06:17)
22. 12. 2010 18.00 Gorenje Velenje Trimo Trebnje 37:33 (21:18)
22. 12. 2010 19.30 Šmartno Herz FB Celje Pivovarna Laško 33:36 (15:20)
22. 12. 2010 19.00 Cimos Koper Ribnica Riko hiše 34:29 (15:15)
17. krog (05. 02. 2011):
05. 02. 2011 19.00 Cimos Koper Jeruzalem Ormož 32:28 (18:14)
05. 02. 2011 19.00 Ribnica Riko hiše Šmartno Herz FB 30:28 (19:15)
05. 02. 2011 20.00 Celje Pivovarna Laško Gorenje Velenje 29:30 (16:17)
04. 02. 2011 19.00 Trimo Trebnje Slovenj Gradec 29:25 (13:14)
05. 02. 2011 18.00 Maribor Branik Loka 28:28 (13:15)
06. 02. 2011 18.00 Krka Slovan 34:33 (18:18)
18. krog (09. 02. 2011):
09. 02. 2011 19.00 Jeruzalem Ormož Krka 37:28 (19:12)
09. 02. 2011 19.30 Slovan Maribor Branik 28:34 (14:17)
09. 02. 2011 19.00 Loka Trimo Trebnje 30:29 (17:17)
09. 02. 2011 19.00 Slovenj Gradec Celje Pivovarna Laško 22:27 (12:14)
09. 02. 2011 19.00 Gorenje Velenje Ribnica Riko hiše 36:27 (18:14)
09. 02. 2011 19.00 Šmartno Herz FB Cimos Koper 29:31 (12:18)
19. krog (12. 02. 2011):
12. 02. 2011 19.00 Šmartno Herz FB Jeruzalem Ormož 30:29 (18:16)
13. 02. 2011 19.30 Cimos Koper Gorenje Velenje 28:25 (14:11)
12. 02. 2011 19.00 Ribnica Riko hiše Slovenj Gradec 33:24 (14:10)
12. 02. 2011 18.30 Celje Pivovarna Laško Loka 29:28 (14:14)
12. 02. 2011 19.00 Trimo Trebnje Slovan 35:24 (19:12)
12. 02. 2011 20.00 Maribor Branik Krka 29:25 (15:09)
20. krog (19. 02. 2011):
15. 02. 2011 19.30 Jeruzalem Ormož Maribor Branik 28:32 (16:18)
19. 02. 2011 18.00 Krka Trimo Trebnje 23:34 (09:16)
16. 02. 2011 18.30 Slovan Celje Pivovarna Laško 24:38 (10:16)
19. 02. 2011 20.00 Loka Ribnica Riko hiše 34:32 (18:16)
16. 02. 2011 19.00 Slovenj Gradec Cimos Koper 23:33 (10:16)
16. 02. 2011 19.00 Gorenje Velenje Šmartno Herz FB 30:22 (14:12)
21. krog (23. 02. 2011):
23. 02. 2011 19.00 Gorenje Velenje Jeruzalem Ormož 37:20 (15:10)
25. 02. 2011 19.30 Šmartno Herz FB Slovenj Gradec 24:21 (14:09)
23. 02. 2011 19.00 Cimos Koper Loka 31:23 (11:10)
23. 02. 2011 19.00 Ribnica Riko hiše Slovan 43:31 (20:13)
23. 02. 2011 20.00 Krka Celje Pivovarna Laško 27:30 (18:15)
23. 02. 2011 19.00 Trimo Trebnje Maribor Branik 31:27 (17:16)
22. krog (05. 03. 2011):
04. 03. 2011 19.00 Jeruzalem Ormož Trimo Trebnje 28:25 (17:13)
03. 03. 2011 19.00 Maribor Branik Celje Pivovarna Laško 27:26 (14:16)
04. 03. 2011 19.30 Krka Ribnica Riko hiše 31:29 (17:17)
04. 03. 2011 18.30 Slovan Cimos Koper 28:39 (13:20)
05. 03. 2011 20.00 Loka Šmartno Herz FB 33:19 (19:10)
05. 03. 2011 19.00 Slovenj Gradec Gorenje Velenje 27:43 (14:23)

KONČNICA - ZA PRVAKA IN OBSTANEK:

Krog/Datum Končnica 1-6 Končnica 7-12
1. / 19. 03. 2011 5-1, 3-6, 2-4 11-7, 9-12, 8-10
2. / 26. 03. 2011 (rezervni termin 23. 03.) 1-4, 6-2, 5-3 7-10, 12-8, 11-9
3. / 02. 04. 2011 (rezervni termin 30. 03.) 3-1, 2-5, 4-6 9-7, 8-11, 10-12
4. / 16. 04. 2011 1-6, 5-4, 3-2 7-12, 11-10, 9-8
5. / 23. 04. 2011 (rezervni termin 20. 04.) 2-1, 4-3, 6-5 8-7, 10-9, 12-11
6. / 30. 04. 2011 (rezervni termin 27. 04.) 1-5, 6-3, 4-2 7-11, 12-9, 10-8
7. / 07. 05. 2011 (rezervni termin 04. 05.) 4-1, 2-6, 3-5 10-7, 8-12, 9-11
8. / 14. 05. 2011 (rezervni termin 11. 05.) 1-3, 5-2, 6-4 7-9, 11-8, 12-10
9. / 21. 05. 2011 (rezervni termin 18. 05.) 6-1, 4-5, 2-3 12-7, 10-11, 8-9
10. / 28. 05. 2011 1-2, 3-4, 5-6 7-8, 9-10, 11-12

Med petimi kandidati izberite Petrolovega rokometaša meseca za november 2014!