Show menu

Sezona 2010/11

V evropski ligi prvakov v sezoni 2010/11 bo nastopilo 24 klubov, ki so razdeljeni v štiri skupine s po šestimi moštvi. Neposredno udeležbo v glavnem (skupinskem) delu tekmovanja si je zagotovilo 21 klubov, trije pa skozi kvalifikacije (zmagovalci turnirja povabljencev in dveh kvalifikacijskih turnirjev nižjerangiranih držav/klubov). Skupinski del lige prvakov traja od 22. septembra 2010 (1. krog) do 6. marca 2011 (10. krog). Iz vsake skupine se v drugi del lige prvakov uvrstijo po štirje najboljši klubi (skupaj 16), v tem delu tekmovanja, ki bo v drugi polovici marca in na začetku aprila 2011, pa že velja sistem na izpadanje (po ena tekma doma in v gosteh). Žrebanje parov osmine finala bo 8. marca 2011, slab mesec pozneje (5. aprila 2011) pa bo še žrebanje četrtfinalnih dvobojev, ki bodo na sporedu med 20. in 24. aprilom ter 27. aprilom in 1. majem 2011. Zmagovalci četrtfinalnih tekem se bodo uvrstili na zaključni turnir najboljše četverice, ki ga bo 28. in 29. maja 2011 spet gostila dvorana Lanxess Arena v Kölnu.

ZAKLJUČNI TURNIR (KÖLN):

FINALE:

Datum Ura Klub 1 Klub 2 Izid
29. 05. 2011 18.00 Barcelona Ciudad Real 27:24 (14:10)

ZA TRETJE MESTO:

Datum Ura Klub 1 Klub 2 Izid
29. 05. 2011 15.15 Rhein Neckar Löwen Hamburg 31:33 (13:15)

POLFINALE:

Datum Ura Klub 1 Klub 2 Izid
28. 05. 2011 15.15 Rhein Neckar Löwen Barcelona 28:30 (12:12)
28. 05. 2011 18.00 Ciudad Real Hamburg 28:23 (12:10)

ČETRTFINALE:

PRVE TEKME:

Datum Ura Domačin Gost Izid
21. 04. 2011 20.00 Flensburg Ciudad Real 24:38 (08:19)
24. 04. 2011 19.30 Barcelona Kiel 27:25 (14:15)
23. 04. 2011 15.45 Hamburg Čehovski medvedi 38:24 (20:15)
24. 04. 2011 17.45 Rhein Neckar Löwen Montpellier 27:29 (12:09)

POVRATNE TEKME:

Datum Ura Domačin Gost Izid
01. 05. 2011 17.00 Ciudad Real Flensburg 21:22 (09:13)
01. 05. 2011 18.30 Kiel Barcelona 33:36 (15:19)
30. 04. 2011 17.30 Čehovski medvedi Hamburg 37:37 (19:14)
30. 04. 2011 17.00 Montpellier Rhein Neckar Löwen 26:35 (17:15)

OSMINA FINALA:

POVRATNE TEKME:

Datum Ura Domačin Gost Izid
31. 03. 2011 17.00 Čehovski medvedi Bosna Sarajevo 30:17 (11:09)
31. 03. 2011 19.00 Rhein Neckar Löwen Zagreb 27:27 (11:09)
02. 04. 2011 16.00 Ciudad Real Chambery 36:19 (18:08)
02. 04. 2011 16.15 Veszprem Barcelona 30:26 (15:08)
02. 04. 2011 17.00 Kiel Kolding 36:24 (20:11)
03. 04. 2011 17.00 Montpellier Kadetten 35:27 (21:14)
03. 04. 2011 18.00 Valladolid Hamburg 33:35 (16:19)
03. 04. 2011 19.30 Flensburg Pick Szeged 33:20 (18:08)

PRVE TEKME:

Datum Ura Domačin Gost Izid
24. 03. 2011 19.30 Hamburg Valladolid 28:22 (11:15)
24. 03. 2011 20.30 Kadetten Montpellier 31:26 (17:11)
26. 03. 2011 14.30 Pick Szeged Flensburg 26:27 (12:09)
26. 03. 2011 16.15 Kolding Kiel 29:36 (16:17)
27. 03. 2011 17.00 Chambery Ciudad Real 24:27 (11:15)
27. 03. 2011 17.30 Barcelona Veszprem 28:21 (14:13)
27. 03. 2011 18.00 Zagreb Rhein Neckar Löwen 28:31 (12:15)
27. 03. 2011 18.00 Bosna Sarajevo Čehovski medvedi 22:31 (07:16)

GLAVNI (SKUPINSKI) DEL TEKMOVANJA:

SKUPINA A:

Klub Št. tekem Zmage Remiji Porazi Gol razlika Točke
Kiel 10 7 2 1 326:277 16
Rhein Neckar Löwen 10 5 3 2 307:292 13
Barcelona 10 5 3 2 327:290 13
Chambery 10 4 0 6 262:307 8
Celje Pivovarna Laško 10 3 0 7 300:332 6
Kielce 10 1 2 7 276:300 4

1. krog:

Datum Ura Domačin Gost Izid
25. 09. 2010 15.00 Kiel Chambery 35:23 (21:10)
25. 09. 2010 16.20 Barcelona Rhein Neckar Löwen 30:31 (13:14)
26. 09. 2010 14.45 Kielce Celje Pivovarna Laško 30:36 (11:18)

SKUPINA B:

Klub Št. tekem Zmage Remiji Porazi Gol razlika Točke
Montpellier 10 8 0 2 326:259 16
Veszprem 10 8 0 2 322:284 16
Hamburg 10 6 1 3 304:273 13
Kolding 10 5 0 5 296:316 10
Sävehof 10 1 1 8 283:347 3
Tatran Prešov 10 0 2 8 273:325 2

1. krog:

Datum Ura Domačin Gost Izid
26. 09. 2010 16.15 Sävehof Kolding 30:38 (15:15)
26. 09. 2010 17.00 Montpellier Hamburg 26:30 (15:12)
26. 09. 2010 17.30 Tatran Prešov Veszprem 27:35 (15:19)

SKUPINA C:

Klub Št. tekem Zmage Remiji Porazi Gol razlika Točke
Čehovski medvedi 10 6 2 2 315:282 14
Valladolid 10 5 3 2 300:284 13
Pick Szeged 10 5 0 5 290:291 10
Kadetten 10 4 1 5 304:315 9
Dinamo Minsk 10 3 2 5 307:316 8
AaB Handball 10 2 2 6 311:339 6

1. krog:

Datum Ura Domačin Gost Izid
23. 09. 2010 19.00 Čehovski medvedi AaB Handball 39:29 (20:14)
25. 09. 2010 17.25 Pick Szeged Kadetten 29:26 (12:10)
26. 09. 2010 17.00 Dinamo Minsk Valladolid 30:35 (12:18)

SKUPINA D:

Klub Št. tekem Zmage Remiji Porazi Gol razlika Točke
Ciudad Real 10 8 1 1 303:236 17
Flensburg 10 8 0 2 288:249 16
Zagreb 10 6 2 2 303:261 14
Bosna Sarajevo 10 2 1 7 222:286 5
St. Petersburg 10 2 0 8 259:302 4
Constanta 10 2 0 8 261:302 4

1. krog:

Datum Ura Domačin Gost Izid
22. 09. 2010 17.00 St. Petersburg Bosna Sarajevo 32:27 (11:12)
22. 09. 2010 20.30 Ciudad Real Flensburg 27:19 (07:09)
23. 09. 2010 19.00 Constanta Zagreb 23:33 (09:15)
SEZONA 2009/10SEZONA 2008/09

Med petimi kandidati izberite Petrolovega rokometaša meseca za september 2014!