13. 2. 2024

Na voljo vstopnice za dvoboj s Francozinjami v Velenju

Žensko rokometno reprezentanco konec februarja in v začetku marca čakata tekmi drugega ciklusa kvalifikacij za nastop na letošnjem evropskem prvenstvu. Čakata jo dve tekmi s Francijo.

Slovenske rokometašice so uspešno začele kvalifikacijske nastope, potem ko so v lanski jeseni ugnale Latvijke in Italijanke. V drugem delu kvalifikacij jih čakata dvoboja Francozinjami, s prvimi favoritinjami skupine.

Prvo tekmo z aktualnimi olimpijskimi in svetovnimi prvakinjami bo Rokometna zveza Slovenije z Zavodom Rdeča dvorana, Športno zvezo Velenje, RK Gorenje Velenje in ŽRK Velenje organizirala v velenjski Rdeči dvorani. Dvoboj bo na sporedu v četrtek, 29. februarja ob 17. uri. Vstopnice so po predprodajni ceni 12 EUR na voljo na vseh prodajnih mestih sistema Moje karte (iskalnih fizičnih prodajnih mest je na voljo TUKAJ) ter preko spleta (povezava TUKAJ). Na dan dogodka bo cena vstopnice 15 EUR.

Povratna tekma bo tri dni kasneje, prav tako ob 17. uri, na sporedu v Orleansu v Franciji.

KVALIFIKACIJE ZA EP 2024, SKUPINA 4
3. krog, četrtek, 29. februar, ob 17.00 (Velenje, Rdeča dvorana):
SLOVENIJA : FRANCIJA

4. krog, nedelja, 3. marec, ob 17.00 (Orleans, Francija):
FRANCIJA : SLOVENIJA

5. krog, četrtek, 4. april, ob 18.10 (Dobele, Latvija):
LATVIJA : SLOVENIJA

6. krog, nedelja, 7. april, ob 18.00 (Ljubljana, dvorana Kodeljevo):
SLOVENIJA : ITALIJA

že odigrano, 1. krog, sreda, 11. oktobra (Celje, dvorana Golovec):
SLOVENIJA - LATVIJA 51:13 (24:11)

2. krog, nedelja, 15. oktobra (Chieti, Italija):