Show menu

ČLANI

SEZNAM REPREZENTANTOV ZA KVALIFIKACIJE ZA SP 2019
3 Blaž Blagotinšek MBK Veszprem (MAD) Krožni napadalec 202 cm 17. januar 1994
6 Gašper Marguč MBK Veszprem (HUN) Desno krilo 180 cm 20. avgust 1990
7 Vid Kavtičnik Montpellier AHB (FRA) Desni zunanji 191 cm 24. maj 1984
8 Blaž Janc Vive Kielce (POL) Desno krilo 186 cm 20. november 1996
10 Gregor Potočnik Gorenje Velenje (SLO) Levi zunanji 196 cm 22. avgust 1992
11 Jure Dolenec Barcelona (ŠPA) Desni zunanji 190 cm 6. december 1988
13 Darko Cingesar PAUC Handball (FRA) Levo krilo 187 cm 25. julij 1990
19 Gal Marguč Celje Pivovarna Laško (SLO) Desno krilo 179 cm 16. november 1996
21 Niko Medved Gorenje Velenje (SLO) Levo krilo 184 cm 26. marec 1990
22 Matej Gaber MOL Pick Szeged (MAD) Krožni napadalec 197 cm 22. julij 1991
23 Miha Zarabec Kiel (NEM) Srednji zunanji 177 cm 12. oktober 1991
25 Marko Bezjak SC Magdeburg (NEM) Srednji zunanji 184 cm 26. junij 1986
28 Aleks Vlah Koper 2013 (SLO) Levi zunanji 191 cm 22. julij 1997
32 Rok Zaponšek Gorenje Velenje (SLO) vratar 192 cm 30. oktober 1992
33 Igor Žabič Orlen Wisla Plock (POL) Krožni napadalec 201 cm 15. avgust 1992
34 Rok Ovniček Gorenje Velenje (SLO) Srednji zunanji 184 cm 25. januar 1995
50 Nino Grzentič Koper 2013 levi zunanji 195 cm 27. november 1992
51 Borut Mačkovšek Celje Pivovarna Laško (SLO) Levi zunanji 203 cm 11. september 1992
55 Žiga Mlakar Celje Pivovarna Laško (SLO) Desni zunanji 192 cm 16. maj 1990
90 Urban Lesjak Celje Pivovarna Laško (SLO) Vratar 187 cm 24. avgust 1990
95 Matic Suholežnik Celje Pivovarna Laško (SLO) Krožni napadalec 202 cm 2. maj 1995
99 Urh Kastelic PPD Zagreb (HRV) Vratar 201 cm 27. februar 1996
STROKOVNI ŠTAB
Veselin Vujović selektor
Uroš Šerbec pomočnik selektorja
Primož Pori kondicijski trener
Aleš Anžič trener vratarjev
Uroš Mohorič direktor reprezentance
Sašo Djurič zdravnik
Žan Rant Roos maser
Slavko Brezovnik maser
Jaka Peterlin tehnični vodja
Tim Butkovec videoanalitik
Goran Cvijić generalni sekretar
Anže Blažič predstavnik za odnose z javnostmi

KVALIFIKACIJE ZA SP 2019

Koper, sobota, 9. junija, ob 20.00:
SLOVENIJA : MADŽARSKA - prenos na TV Slovenija 2

POVEZAVA DO NAKUPA VSTOPNIC

Veszprem, sreda, 13. junija, ob 19.00:
MADŽARSKA : SLOVENIJA - prenos na TV Slovenija 2
Zgodovina - EPZgodovina - SPZgodovina - OIZgodovina - ostaloDosedanji selektorjiVečna lestvica nastopov za reprezentanco