Show menu

ČLANI

SEZNAM REPREZENTANTOV ZA APRILSKI CIKLUS PRIPRAV
1 Matevž Skok Sporting Lizbona (POR) Vratar 188/92 2. september 1986
3 Blaž Blagotinšek MBK Veszprem (MAD) Krožni napadalec 202/110 17. januar 1994
4 Matic Verdinek Gorenje Velenje (SLO) Levo krilo 188/86 13. april 1994
6 Gašper Marguč MBK Veszprem (HUN) Desno krilo 180/85 20. avgust 1990
7 Vid Kavtičnik Montpellier AHB (FRA) Desni zunanji 191/90 24. maj 1984
8 Blaž Janc Vive Kielce (POL) Desno krilo 186/88 20. november 1996
10 Gregor Potočnik Gorenje Velenje (SLO) Levi zunanji 196/105 22. avgust 1992
11 Jure Dolenec Barcelona (ŠPA) Desni zunanji 190/93 6. december 1988
13 Darko Cingesar PAUC Handball (FRA) Levo krilo 187/93 25. julij 1990
15 Vid Poteko Meškov Brest (BLR) Krožni napadalec 194/94 5. april 1991
21 Niko Medved Gorenje Velenje (SLO) Levo krilo 184/88 26. marec 1990
23 Miha Zarabec Kiel (NEM) Srednji zunanji 177/77 12. oktober 1991
24 Mario Šoštarič Pick Szeged (MAD) Desno krilo 193/90 25. november 1992
28 Aleks Vlah Koper 2013 (SLO) Srednji zunanji 190/94 22. julij 1997
33 Igor Žabič Orlen Wisla Plock (POL) Krožni napadalec 201/105 15. avgust 1992
47 Aleks Kavčič Urbanscape Loka (SLO) levi zunanji 187/87 15. maj 1996
51 Borut Mačkovšek Celje Pivovarna Laško (SLO) Levi zunanji 203/99 11. september 1992
55 Žiga Mlakar Celje Pivovarna Laško (SLO) Desni zunanji 192/98 16. maj 1990
66 Jaka Malus Celje Pivovarna Laško (SLO) Srednji zunanji 190/87 15. junij 1996
90 Urban Lesjak Celje Pivovarna Laško (SLO) Vratar 187/93 24. avgust 1990
95 Matic Suholežnik Celje Pivovarna Laško (SLO) Krožni napadalec 202/116 2. maj 1995
99 Urh Kastelic PPD Zagreb (HRV) Vratar 201/105 27. februar 1996
Jože Baznik PAUC Handball (FRA) Vratar 186/100 24. maj 1993
STROKOVNI ŠTAB
Veselin Vujović selektor
Uroš Šerbec pomočnik selektorja
Primož Pori kondicijski trener
Aleš Anžič trener vratarjev
Uroš Mohorič direktor reprezentance
Sašo Djurič zdravnik
Žan Rant Roos maser
Slavko Brezovnik maser
Jaka Peterlin tehnični vodja
Tim Butkovec videoanalitik
Goran Cvijić generalni sekretar
Anže Blažič predstavnik za odnose z javnostmi

ČLANI, PRIPRAVLJALNI TEKMI

Trbovlje, sobota, 7. aprila:
SLOVENIJA : BELORUSIJA 34:29 (17:10)
Slovenija: Baznik, Kastelic, Blagotinšek 1, Marguč 2, Kavtičnik, Janc 4, Potočnik 2, Dolenec 4 (4), Cingesar 2, Poteko, Medved 3, Zarabec 5, Vlah 1, Mačkovšek 7, Mlakar 1, Suholežnik 3.
Belorusija: Saldacenka, Maroz, Brouka 4, Kuleš 2, Babičev 3, Šilovič 4, Puhovski 4 (2), Rutenka 3, Nikulenka 1, Karvatski 2 (1), Jurinok, Padšilvala 1, Karalek 3, Citiov, Gajdučenko 2, Aliohin.

Laško, nedelja, 8. aprila, ob 18.00:SLOVENIJA : BELORUSIJA

NEPOSREDNA POVEZAVA DO PRODAJE VSTOPNIC

KVALIFIKACIJE ZA SP 2019

Koper, sobota, 9. junija, ob 20.00:
SLOVENIJA : MADŽARSKA

Veszprem, sreda, 13. junija, ob 18.00:
MADŽARSKA : SLOVENIJA
Zgodovina - EPZgodovina - SPZgodovina - OIZgodovina - ostaloDosedanji selektorjiVečna lestvica nastopov za reprezentanco